پرش به محتوای اصلی

 

درخواست ملاقات حضوری با وزیر

  

هموطن گرامی
با سلام و احترام

 
پیش از تنظیم و ارسال درخواست ملاقات با جناب آقای دکتر عیسی زارع پور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات لطفا ً به نکات زیر توجه فرمایید :
بمنظور تاثیر حداکثری و اخذ نتیجه بهتر از ملاقات، از طرح موضوعات شخصی و موارد قابل بررسی و رفع از طریق واحدهای ذیربط وزارت متبوع و یا سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته در این قسمت خودداری نموده و سعی نمایید تا ثبت درخواست های عمومی و عام المنفعه منشاء خیر به آحاد مردم و موارد مربوط به اشتغال پایدار و توسعه مناطق، طرح و ایده‌های کارشناسی شده با امکان ایجاد تحول و تغییرات در سطح وزارتخانه و موارد مشابه در اولویت ملاقات مردمی قرارداده شود.
درج مشخصات کامل از قبیل نام و نام خانوادگی، نشانی، کدملی و شماره تماس، علاوه بر افزایش اعتبار درخواست شما، امکان ارتباط و انعکاس نتیجه اقدامات و پیگیری بعمل آمده را برای ما فراهم می نماید. درصورت درج اطلاعات ناقص یا غیر مرتبط با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امکان بررسی و تعیین وقت ملاقات میسر نخواهد بود. همچنین بیان علت و موضوع درخواست ملاقات در فرم مربوطه و ارایه اطلاعاتی درزمینه نتایج حاصل و پیگیری‌های قبلی از واحدهای ذیربط، موجب تسریع در تعیین راه‌های تحقق خواسته شما عزیزان و رفع مشکلات احتمالی خواهد بود.
تمام تلاش ما، فراهم سازی امکان ملاقات شما با وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات طبق برنامه زمان‌بندی شده و رفع مشکلات احتمالی درکوتاه‌ترین زمان ممکن بوده، مگراینکه اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ دهد که پیشاپیش عذرخواهی ما را پذیرا باشید.  
درصورت بروز مسایل پیش بینی نشده و عدم امکان ملاقات با وزیرمحترم، درخواست شما از سوی واحدهای ذیربط مورد بررسی قرارگرفته و نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

 


آدرس پستی: خیابان شریعتی بالاتر از از چهارراه قدوسی (قصر) ورودی شماره 4 - ساختمان مرکزی وزارت

  کدپستی: 1631713461


ثبت درخواست ملاقات با وزیر ارتباطات

*
*
*
*
*
*
*
*

* = ضروری