جزییات خبر

برای فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی ایام عزاداری محرم؛

رییس جمهوری از وزیر و کارکنان وزارت ارتباطات تقدیر کرد

رییس جمهور برای برقراری زیرساخت های ارتباطی و پشتیبانی از برگزاری عزاداری ایام محرم در بستر فضای مجازی از وزیر ارتباطات و شرکت های ذیربط تشکر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس جمهور برای برقراری زیرساخت های ارتباطی و پشتیبانی از برگزاری مراسم سوگواری محرم از تلاش های وزیر ارتباطات و شرکت های ذیربط در این موضوع تقدیر کرد.
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزارشی از اقدامات وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه برای برقراری زیرساخت های ارتباطی و پشتیبانی از برگزاری مراسم سوگواری محرم در بستر فضای مجازی به رییس جمهوری ارائه کرد.
در این گزارش، به فرآهم کردن زیرساخت ارتباطی برای اتصال 1892 هیات مذهبی از طریق همین تعداد مودم رایگان و تامین 100 گیگابایت پهنای باند رایگان با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان و همچنین راه اندازی بستر نرم افزاری تلفن همراه «هیات آنلاین» و پخش زنده بیش از 1600 هیات در نقاط مختلف کشور با محاسبه ترافیک رایگان، اشاره شده است.
رییس جمهوری نیز در پی نوشت این گزارش از تلاش های وزیر ارتباطات و همکاران وی و همچنین شرکت های ذیربط برای پشتیبانی از مراسم عزاداری ایام محرم سپاسگزاری کرد.
(چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹) ۱۸:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید