پرش به محتوای اصلی

اخبار

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت خبر داد: پیگیری تحقق رویه‌های دولت الکترونیکی

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت خبر داد:  پیگیری تحقق رویه‌های دولت الکترونیکی
پیگیری و تحقق رویه‌های دولت الکترونیکی در مجموعه وزارت ارتباطات یکی از مهمترین اهداف معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی است.

مهندس محمود هراتیان نژادی، قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تلاش می‌کنیم تا دولت الکترونیکی را در مجموعه وزارت و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه عملیاتی کنیم.
وی افزود: امیدواریم با پیاده‌سازی این رویه‌ها و بهره‌برداری از پرتال‌های سازمانی تخصصی، الگوی مناسبی برای تحقق دولت الکترونیکی در سایر دستگاه‌های اجرایی، ایجاد شود.
مهندس هراتیان نژادی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی می توان به اصلاح ساختار سازمانی مجموعه وزارت ارتباطات اشاره کرد.
وی ادامه داد: همچنین توسعه منابع انسانی و توسعه امکانات رفاهی ویژه کارکنان با استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود نیز از دیگر اولویت‌های این معاونت است که به طور جدی پیگیری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات، محمود هراتیان نژادی طی حکمی از سوی مهندس رضا تقی پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای مدت سه سال به سمت قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و امور پشتیبانی منصوب شده است.
این گزارش حاکی است، مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و عضویت در هیات مدیره پست بانک ایران، از جمله سمت‌های قبلی مهندس محمود هراتیان نژادی است.
انتهای پیام

۱۷ اسفند ۱۳۸۸ ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۳,۴۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید