جزییات خبر

آذری جهرمی در جلسه شورای معاونین وزارت ارتباطات تاکید کرد

پیشگیری و آموزش، راه مقابله با تهدید کرونا ویروس

کرونا سرانجام به ایران رسید؛ ویروسی که با ورودش موجی از ترس و نگرانی را در جامعه به راه انداخت. هر چند در صورت آمادگی کامل و آموزش همگانی، هم می توان بر این ترس و نگرانی فائق آمد و هم این ویروس خطرناک را شکست داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اساس اعلام سازمان بهداشت جهانی، آموزش رکن اصلی پیشگیری از ویروس کرونا است؛ بنابراین باید راه‌های پیشگیری از بیماری‌های واگیر دار و به ویژه ویروس کرونا، در سطح وسیعی به مردم آموزش داده شود.
در همین راستا محمد جواد آذری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز امروز در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه بر اهمیت توجه به مسائل بهداشتی و آموزش عمومی و همگانی هم در سطح همکاران و کارکنان خانواده ارتباطات و فناوری، سازمان ها و شرکت های تابعه و هم در سطح جامعه برای عبور از بحران شیوع ویروس کرونا تاکید کرد. 
بر اساس این گزارش تمام معاونت ها، مراکز تابع و سازمان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موظف شدند تمام تمهیدات لازم برای رعایت نکات پیشگیرانه و همچنین بررسی سلامت کارکنان را در دستور کار قرار دهند.
بر همین اساس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات اقدام به تهیه سه اینفوگرافی راه‌های انتقال، روش‌های پیشگیری و علائم اولیه ابتلا به ویروس کرونا کرده است.
ضروری است برای مقابله با این ویروس ضمن توجه به این توصیه‌ها نسبت به باز نشر آن اقدام کنید.

 

رسانه جدید

 رسانه جدید

 

رسانه جدید

(Saturday, February 22, 2020) 20:35
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید