جزییات خبر

معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد:

حمایت وزارت ارتباطات برای ورود ITMC به بازار جهانی IOT

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از کارخانجات مخابراتی شیراز به حمایت این وزارتخانه از این شرکت برای ورود به بازار جهانی مبتنی بر IOT تاکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و به نقل از روابط عمومی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با سفر به استان فارس از کارخانجات مخابراتی ایران بازدید و در جریان از روند آماده سازی و پیشرفت کارخانه نوآوری شیراز قرار گرفت.
وی در جلسه ای  با مدیران این شرکت، کارخانجات مخابراتی ایران را دارای پتانسیل های خوبی بیان کرد و کمک به این مجموعه ملی را از دغدغه های مهم وزارت ارتباطات عنوان کرد.
وی با اشاره به انتصاب های جدید در هیات مدیره شرکت کارخانجات مخابراتی، این انتخاب ها را در سخت ترین شرایط موجود در شرکت، راهکاری بسیار صحیح و منطقی دانست.
هاشمی، حمایت از ITMC را از برنامه های وزارت ارتباطات اعلام کرد و برای پرداخت تسهیلات به شرکت از محل وام وجوه اداره شده قول مساعد داد.
وی با اشاره به جایگاه برند ITMC در مقایسه با رقبا، خواستار هدف گذاری شرکت برای ورود محصولات بویژه محصولات مبتنی بر IoT به بازارهای منطقه شد.
در ادامه جلسه، آقایی رییس هیات مدیره شرکت، با اشاره به حمایت های وزارت ارتباطات در شرایط حساس شرکت، گفت: در حال حاضر هدف تیم مدیریتی شرکت، شناسایی مشکلات جاری و رفع آنها با هدف اجرای به موقع تعهدات جاری قراردادی با کارفرمایان و همچنین تامین معیشت پرسنل از طریق پرداخت حقوق و مزایای قانونی است.
وی حفظ سهم بازارهای موجود نزد مشتریان فعلی و سپس ورود به بازارهای جدید مخابراتی و غیر مخابراتی با هدف  تکمیل ظرفیت های خالی و افزایش بودجه سالانه و نهایتا سود آوری شرکت به منظور امکان پرداخت معوقات بانکی مخصوصا پرداخت اقساط تسهیلات بانک تجارت را از برنامه های این شرکت عنوان کرد.
آقایی، همچنین دستیابی به سود پایدار جهت پاسخگویی به توقعات بحق سهامداران در قالب پرداخت سود منطقی سالانه منطبق با شرایط حاکم بر بازار سرمایه و ایجاد شرایط مناسب معیشتی برای پرسنل را از برنامه های آتی شرکت برشمرد.
وی افزود: بر همین اساس تدوین هر چه سریع تر برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شرکت به منظور دستیابی به اهداف فوق ضروری است. 
(Monday, January 27, 2020) 18:35
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید