جزییات خبر

معاون وزیر ارتباطات:

مزیت های منطقه اقتصادی و فرودگاهی پیام باید در خدمت بخش ICT قرار گیرد

مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات(پیام) برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات(پیام) با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و شرکت ملی پست ایران به همراه سازمان های هواپیمایی کشوری و برنامه و بودجه به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات، امروز 30 دی ماه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، نادر ثناگو مطلق مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام در گزارشی به چهار محور خدمات منطقه ویژه، خدمات فرودگاهی، ایجاد کریدور و زیرساخت های کسب و کار، اشاره کرد و عملکرد شرکت درباره میزان سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری را تشریح کرد.
در ادامه این جلسه، موثقی نایب رییس مجمع با اشاره به گزارش ارائه شده، تاکید کرد: انتظار این است که برنامه شرکت در راستای برنامه بخش تنظیم شده و ابزارهای منطقه اقتصادی و فرودگاهی نیز باید در راستای خدمات بخش ICT قرار گیرد.
وی افزود: از اینکه شرکت توانسته درآمدها و هزینه ها را به گونه ای مدیریت کند که وابستگی به بودجه دولت را کاهش دهد، قابل تقدیر است.
موثقی تصریح کرد: با توجه به بسترهای ایجاد شده ضرورت دارد بیشترین بهره وری در این حوزه محقق شود.
بر اساس همین گزارش، در پایان این جلسه پس از استماع گزارش حسابرسی توسط نماینده سازمان حسابرسی، صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای این شرکت مورد تصویب اعضای مجمع عمومی قرار گرفت.
(Monday, January 20, 2020) 15:00
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید