اخبار

استاندارد سازی 170 دفتر پیشخوان استان اردبیل

استاندارد سازی 170 دفتر پیشخوان استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از اجرای ضوابط و استانداردهای مناسب‌سازی دفاتر پیشخوان ددر این استان خبر داد و گفت: با توجه به مراجعه همگانی به دفاتر، مناسب‌سازی 170 دفتر با اولویت ورودی دفاتر مورد تاکید کارگروه دفاتر پیشخوان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، با اشاره به لزوم مناسب‌سازی دفاتر پیشخوان گفت: به تمام دفاتر پیشخوان دولت برابر آیین‌نامه مربوطه و براساس ضوابط و استانداردهای مناسب‌سازی، بخشنامه شده تا در صورت وجود اختلاف سطح بیش از 5/2 سانتی‌متر در ورودی دفتر، نسبت به رفع آن و احداث رمپ استاندارد با شیب حداکثر 8 درصد اقدام کنند.

وی افزود: 170 دفتر پیشخوان در استان وجود دارد که تقریباً همه این دفاتر در طبقه همکف قرار دارند ولی در صورت وجود اختلاف باید رفع مانع و مناسب‌سازی شوند و موضوع مناسب‌سازی دفاتر پیشخوان در آیین نامه مربوطه قید شده است.

رزمی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع، ادامه داد: تکریم ارباب رجوع یکی از مهم‌ترین وظایف دفاتر پیشخوان است و تمامی دفاتر ملزم هستند؛ ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و الزامات فاصله‌گذاری اجتماعی، در قسمتی از میزکار خود، یک پیشخوان به ارتفاع حداکثر 80 سانتی‌متر و عمق 45 تا 50 سانتی‌متر برای رعایت حال معلولین و جانبازان ایجاد کنند.

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۱۸
تعداد بازدید : ۱۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید