اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد خبر داد:

فعالیت چهار شرکت دارای گواهی امنیتی محصولات در استان

فعالیت چهار شرکت دارای گواهی امنیتی محصولات در استان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به جایگاه مناسب این استان در خدمات متنوع حوزه امنیت اطلاعات، از فعالیت چهار شرکت یزدی دارای گواهی امنیتی محصولات خبر داد و گفت: مجموعا هشت شرکت‌ توانمند در حوزه خدمات امنیت اطلاعات دارای پروانه فعالیت هستند.
به گزارش اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به اعطای دو پروانه جدید فعالیت در پنج ماهه سال جاری در استان، اظهار کرد: ایجاد اطمینان و سهولت در انتخاب پیمانکاران توسط سازمان های دولتی یکی از دستاوردهای ارایه خدمات صدور پروانه فعالیت در حوزه های مختلف امنیت است.

پاکدل با تاکید بر اهمیت آگاهی بخشی و فرهنگ‌سازی امنیت در فضای مجازی و سایبری در بهبود امنیت، افزود: از برنامه های پیش روی این اداره کل، برگزاری کارگاه‌های آموزشی شرکت های فعال دارای مجوز در استان و مدیران فناوری اطلاعات ارگان های دولتی برای اجرایی شدن طرح امن سازی است.

وی با اشاره به فعالیت چهار شرکت یزدی دارای گواهی امنیتی محصولات از هشت شرکت دارای پروانه فعالیت در حوزه امنیت اطلاعات، خاطر نشان کرد: تنوع گرایش‌های ارایه خدمات در حوزه های امنیت توسط شرکت های یزدی، بیانگر ظرفیت های استان در خصوص توسعه بازار این محصولات و ایجاد اشتغال پایدار برای فارغ التحصیلان و متخصصان حوزه امنیت اطلاعات است.

بر اساس این گزارش، شرکت‌های متقاضی ارائه خدمات در حوزه‌های مدیریتی، عملیاتی، فنی و آموزشی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، می توانند تمامی خدمات مربوط به دریافت پروانه فعالیت را از سامانه https://sec.ito.gov.ir دریافت و یا به لینک مربوطه در سایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد به آدرس yazd.ict.gov.ir مراجعه کنند.
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۱۱۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید