اخبار

اختصاص تسهیلات بانکی 150میلیون تومانی به روستاهای قم

اختصاص تسهیلات بانکی 150میلیون تومانی به روستاهای قم
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از تصویب استقلال سه باجه بانکی روستایی این استان پرداخت تسهیلات 150 میلیون تومانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان قم، سیدرضاموسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این افزود: به منظور توسعه باجه های بانکی روستایی از طریق اعطای تسهیلات اشتغال پایدار از ابتدای تیرماه تاکنون سه طرح ایجاد و تجهیز باجه های پست بانک روستاهای جنداب، خدیجه خاتون و سراجه مورد تایید قرار گرفت واز تسهیلات کم بهره بانکی 150 میلیون تومانی بهره مند شدند.

وی افزود: در این ارتباط سه طرح دیگر در روستاهای لنگرود، صرم و طایقان نیز مورد بازدید قرار گرفته اند و پس از طی مراحل تسهیلات مربوطه به آنها پرداخت می شود. 

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم با اشاره به اهمیت دفاتر بانکی روستایی  برای کاهش رفت و آمد روستاییان به شهرها تصریح کرد: توانمندی باجه های خدمات بانکی باعث افزایش اشتغال، توسعه کسب و کارهای روستایی و کمک به تامین مالی خرد روستایی می شود.

وی افزود: پست بانک ایران با ایجاد یک نوع نگرش جدید در صنعت بانکداری کشور وبرون سپاری خدمات خود به بخش خصوصی و جلوگیری از تحمیل هزینه به بخش دولت برای خدمات رسانی روستاییان و مناطق کم برخوردار اقدام به باجه های بانکی با کمک بخش خصوصی و تسهیلات از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کرده است.

 

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۰۵
تعداد بازدید : ۱۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید