پرش به محتوای اصلی

اخبار

رشد ۳۰ درصدی سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

رشد ۳۰ درصدی سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام
میزان درخواست سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی در خردادماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی ۳۰ درصدی داشته است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، در خردادماه امسال ۲۱ مورد درخواست سرمایه‌گذاری در منطقه صورت گرفته که درصد تحقق عملکرد این ماه نسبت به برنامه امسال ۸۶ درصد است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام البرز گفت: زیرساخت‌ها باهدف گسترش سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این منطقه توسعه می‌یابد.

نادر ثناگو مطلق افزود: به‌منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی در منطقه فراهم و باهدف امنیت سرمایه‌گذاری زیرساخت‌ها را مهیا می‌کنیم.
وی اضافه کرد: اکنون شرکت‌های مختلف بین‌المللی در منطقه در حال سرمایه‌گذاری هستند و یکی از اولویت‌ها منطقه ویژه اقتصادی پیام این است که زمینه حضور این شرکت‌ها هر چه بیشتر فراهم شود.
ثناگو مطلق گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام باهدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی، اقدام به بسترسازی و ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز کرده که ازاین‌رو شاهد حضور و سرمایه‌گذاری قابل‌ توجه‌ای از شرکت‌ها به‌خصوص در بخش آی.سی.تی و دانش‌بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام هستیم.

 

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۲۲۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید