اخبار

اتصال 259 مدرسه بوشهر، گناوه و دیلم به شبکه ملی اطلاعات

اتصال 259 مدرسه بوشهر، گناوه و دیلم به شبکه ملی اطلاعات
مدیر کل ارتباطات استان بوشهر با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با محوریت ارائه گزارش از آخرین اقدامات انجام شده در مورد افزایش سطح دسترسی مردم به شبکه ملی اطلاعات و شناسایی مشکلات موجود در حوزه ارتباطاتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه با عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، بر توجه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ایجاد دسترسی همگانی مردم به خدمات ارتباطی و کاهش شکاف دیجیتالی بین شهرها و روستاها تاکید کرد و گفت: استان بوشهر با دارا بودن ظرفیت های فراوان در بخش های مختلف از جمله وجود دانشگاهها و مراکز علمی معتبر و همچنین شرکت های فعال و توانمند در حوزه IT، پتانسیل بالقوه ای در خلق ثروت در حوزه فناوری اطلاعات را دارد.

نماینده وزارت ارتباطات در استان، احداث سایت های نسل سوم تلفن همراه، ارتقا سایت های نسل دوم همراه به نسل سوم در روستاها، بهبود پوشش تلفن همراه و توسعه زیرساخت تلفن ثابت در شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم را از جمله پروژه های اجرا شده اعلام کرد و گفت: در حال حاضر شاخص های حوزه فناوری اطلاعات در این شهرستان ها مناسب است.

وی با اشاره به واگذاری دستگاه خودپرداز ATM به روستاها، سرویس اینترنت به 172 مدرسه شهری و 87 مدرسه روستایی شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم افزود: اجرای این پروژه ها گامی مهم در جهت ارتقا خدمات نوین ارتباطی است.

در ادامه این نشست جمیری نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، از اقدامات انجام شده و در حال انجام اداره کل ارتباطات و فناوری استان در شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم تقدیر و تشکر کرد.

۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۱۰۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید