اخبار

واگذاری 43 خدمت میراث فرهنگی به دفاتر پیشخوان

واگذاری 43 خدمت میراث فرهنگی به دفاتر پیشخوان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از برونسپاری 43 خدمت شناسنامه دار اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری این استان به دفاتر پیشخوان تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ محمد احمدی مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات این استان در خصوص وضعیت واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان خدمات دولت گفت: برای واگذاری خدمات دستگاههای اجرایی به دفاتر پیشخوان خدمات دولت؛ اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تعداد 43 خدمت شناسه دار خود را برونسپاری می کند.
وی با اشاره به هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده برای افزایش برون سپاری خدمات دستگاه های دولتی استان به دفاتر پیشخوان، افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و پیگیری های مستمر اداره کل پست استان در سال جاری شاهد برونسپاری خدمات دستگاههای اجرایی استان خواهیم بود.
رییس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اضافه کرد: در حال حاضر 162 دفتر پیشخوان دولت و بالغ بر 336 دفتر خدمات روستایی به ارائه خدمات به مردم استان می پردازند که از مزایای این دفاتر سهولت دسترسی مردم به خدمات دستگاههای اجرایی و صرفه جویی در انرژی و زمان شهروندان و در نتیجه افزایش رضایتمندی مردم خواهد بود.
وی ادامه داد: در راستای اصلاح فرایندها و توسعه و تسهیل خدمات دولتی، از دستگاه هایی که بخواهند و می توانند خدمات خود را به دفاتر پیشخوان دولتی واگذار کنند، استقبال می کنیم.

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷
تعداد بازدید : ۹۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید