پرش به محتوای اصلی

اخبار

اشتغال بیش از 1000 نفر در دفاتر پیشخوان کردستان

اشتغال بیش از 1000 نفر در دفاتر پیشخوان کردستان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، در سومین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت سال 99 در استان، گفت: الکترونیکی شدن استعلام های دفاتر پیشخوان خدمات دولت، یکی از ضرورت های لازم در پیشبرد امور این دفاتر در دوران کرونا است که در مراحل نهایی اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، فردین سعیدی، مدیر کل ICT این استان در سومین جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سال 99، گفت: با توجه به راه اندازی سامانه جدید دفاتر پیشخوان خدمات دولت، تمام فعالیت ها اعم از صدور، تجدید، انتقال و تغییر مدیرعامل از طریق سامانه SSO.CRA.ir انجام می شود.

وی با اشاره به شرایط بیماری کرونا و تشدید این بیماری در کشور، افزود: الکترونیکی شدن فرآیند استعلامات بانکی و بیمه ای یکی از ضرورت های لازم در پیشبرد امور دفاتر پیشخوان خدمات دولت است که برای این امر، تردد مسئولین دفاتر پیشخوان به ادارات دولتی کاهش یافته و در عین حال در انجام این امور تسریع ایجاد می شود.

بر اساس این گزارش، استان کردستان دارای 195 دفتر فعال پیشخوان دولت شهری و 11 دفتر فعال پیشخوان دولت روستایی است که در مجموع بیشتر از 1000 نفر در این حوزه اشتغال دارند و یکی از ملزومات توسعه دولت الکترونیک در استان همین دفاتر هستند.

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۹
تعداد بازدید : ۱۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید