پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی خبر داد:

آغاز ثبت نام طرح گرنت رشد در آذربایجان شرقی

آغاز ثبت نام طرح گرنت رشد در آذربایجان شرقی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از آغاز ثبت نام طرح گرنت رشد در آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، محمد فرزاد، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، با اشاره به جزییات طرح گرنت رشد، گفت: این طرح، نوعی حمایت مالی است که با همکاری اداره کل ICT استان، پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی به شرکت‌های مستقر در مراکز رشد وابسته به پارک و همچنین صاحبان ایده و طرح‌های فناورانه خارج از پارک تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به راه اندازی شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال، افزود: این شبکه بستری مناسب برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش است و متشکل از پارک ‌های علم و فناوری، مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌هاست که برای ارتقای سطح فعالیت ها در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می‌‌کنند.

فرزاد با اشاره به اعضای شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال، اظهار کرد: در حال حاضر پارک‌های علم و فناوری آذربایجان شرقی، سمنان، مرکزی، فارس و مرکز رشد رویش، اعضای این شبکه هستند.

وی افزود: از همه شرکت‌های مستقر در مراکز رشد پارک علم و فناوری و شرکت های فناور مستقر در مراکز رشد وابسته به پارک که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند، دعوت می شود تا نسبت به ثبت نام و ارسال اطلاعات خود از طریق وب سایت پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اقدام کنند و برای کسب اطلاعات تکمیلی در ساعات اداری با شماره 04134265017 تماس بگیرند.

بر اساس این گزارش، طرح گرنت رشد (اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول)، با همکاری پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی اجرا می‌شود و از پروژه‌های توسعه محصول شرکت‌های فناور وابسته به مراکز رشد و نوآوری پارک علم و فناوری و همچنین صاحبان ایده‌های جدید و فناورانه حمایت می‌کند.

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶
تعداد بازدید : ۱۹۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید