پرش به محتوای اصلی

اخبار

صد و شصت و پنجمین مرکز نیکوکاری البرز در فرودگاه پیام افتتاح شد

صد و شصت و پنجمین مرکز نیکوکاری البرز در فرودگاه پیام افتتاح شد
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: صد و شصت و پنجمین مرکز نیکوکاری این استان روز شنبه بیست و چهارم خرداد ماه در فرودگاه پیام راه اندازی و آغاز به کار کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، محمد محمدی فرد مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز روز شنبه بیست و چهارم خرداد ماه در آیین افتتاح صد و شصت و پنجمین مرکز نیکوکاری در استان البرز، گفت: کمک به ایتام، بیماری های خاص، کمک به تامین معاش خانواده های محروم و از همه مهم تر تامین فرصت های شغلی برای جوانان و خانواده های محروم از اهدافی است که در مرکز نیکوکاری پیام هدف گذاری شده است.
وی افزود: این مرکز به عنوان و صد و شصت و پنجمین مرکز در استان در صدد است که به زنجیره مراکز نیکوکاری در البرز بپیوندد و به عنوان یک شبکه مستمر با تعاون و همیاری یکدیگر به صورت مستمر و فارغ از بروکراسی های رایج در خدمت مردم باشد.
محمدی فرد گفت: همچنین تامین فرصت های شغلی برای جوانان و خانواده های نیازمند از جمله اهداف راه اندازی مرکز نیکوکاری پیام است.
وی افزود: با استقبال خیرین و نیکوکاران و همت مجموعه ها این اهداف به زودی به نتیجه مثبت و بسیار خوبی می رسد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۵
تعداد بازدید : ۳,۲۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید