پرش به محتوای اصلی

اخبار

رییس پژوهشگاه فضایی ایران:

مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی‌ بخش فضایی، ترویج کاربرد فناوری‌های فضایی و آثار آن در کشور است

مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی‌ بخش فضایی، ترویج کاربرد فناوری‌های فضایی و آثار آن در کشور است
ربیس پژوهشگاه فضایی ایران در دیدار با کارکنان روابط عمومی این پژوهشگاه گفت: مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی‌های حوزه فضایی کشور، ترویج فناوری فضایی و کاربرد آن در جامعه است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت سال‌جاری، حسین صمیمی رییس پژوهشگاه فضایی ایران در جمع مدیریت و کارکنان روابط عمومی این پژوهشگاه با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در روابط عمومی پژوهشگاه فضایی ایران، گفت: اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف روابط عمومی پژوهشگاه صورت گرفته که نتایج موثری نیز داشته است.
 صمیمی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ فضایی در کشور، گفت: یکی از وظایف مهمی که روابط عمومی در بخش فضایی کشور از جمله در این پژوهشگاه به‌عهده دارد، ترویج فرهنگ فضایی و معرفی دستاوردهای این حوزه و کاربردهای آن در جامعه برای مسوولان و مردم است تا با شنیدن اخبار موفقیت‌های متخصصان کشور در این حوزه، حس غرور و افتخار در جامعه ایجاد شود.

وی افزود: در این جهت، لازم است اطلاع‌رسانی مناسبی از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه فضایی کشور صورت پذیرد و اخبار این دستاوردها و فعالیت‌ها به‌ درستی و به خوبی منتشر شود.

رئیس پژوهشگاه فضایی ایران در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: حوزه فضایی کشور رو به رشد است و این پژوهشگاه با توجه به ماموریت و وظایفی که به‌عهده دارد، پیشگام است و در این جهت، روابط عمومی پژوهشگاه هم باید جلوتر از بقیه باشد، اخبار و گزارش فعالیت‌ها را مرتب رصد کند و به موقع اقدام لازم را برای معرفی و انتشار اخبار مربوط از طرق مختلف به عمل آورد.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی هر سازمانی، ویترین آن ارگان است، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها از بخش‌های مهم در پیشبرد فعالیت‌ها هستند و بدین جهت، باید حمایت و تقویت شوند.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۰۱
تعداد بازدید : ۳۶۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید