اخبار

مدیر عامل موسسه پیام تشریح کرد:

تمهیدات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام

تمهیدات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام ضدعفونی اماکن و تجهیزات ورزشی، تجهیز کارکنان و کارگران به ادوات بهداشتی و بازدید نوبتی از اماکن ورزشی و رستوران های موسسه را از اقدامات پیشگیرانه موسسه پیام برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و به نقل از روابط عمومی موسسه پیام، حمید عباسی مدیر عامل موسسه پیام درباره اقدامات انجام شده برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، گفت: اگر چه تاکنون مورد مشکوکی در اماکن ورزشی و رفاهی این موسسه مشاهده نشده است اما برای پیشگیری از شیوع بیماری و حفظ بهداشت و سلامت اماکن، کارکنان و مراجعین موسسه تمهیداتی را با هماهنگی کارگروه سلامت وزارت ارتباطات در دستور کار قرار دادیم تا آرامش خاطر بیشتری برای علاقمندان به فعالیت های ورزشی فراهم شود. 

مدیر عامل موسسه پیام ضدعفونی اماکن وتجهیزات ورزشی با استانداردهای اعلام شده بهداشتی را از مهمترین این اقدامات عنوان کرد و گفت: با ابلاغ بخشنامه بهداشتی، کلیه متصدیان و کارگران اماکن ورزشی و رفاهی موسسه موظف به استفاده از دستکش های یکبار مصرف، ماسک های بهداشتی و ژل های ضد عفونی شدند و در طول روز باید در چند نوبت ادوات و تجهیزات را ضد عفونی کنند.

عباسی در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی نیز تاکید کرد: تصمیم گیری در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی منوط به ابلاغ و دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان بوده و موسسه با توجه به ابعاد روانی مسئله خودسر عمل نمی کند و همگام با سایر اماکن و باشگاه های ورزشی اقدام می کنیم.

مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به کاهش 80 درصدی مراجعات در روزهای اخیر عنوان کرد: خوشبختانه حساسیت مردم و فرهنگ سازی مناسب برای برخورد با خطر کرونا باعث رعایت اصول بهداشتی توسط مراجعین و کاهش ترددهای غیرضروری شده که توصیه کارشناسان ورزشی نیز رعایت همین نکات است.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید