اخبار

چابک سازی تولید محصولات جدید با به کار گیری اسکرام در استان چهارمحال و بختیاری

چابک سازی تولید محصولات جدید با به کار گیری اسکرام در استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره چابک سازی اسکرام با همکاری پژوهشکده فناوری اطلاعات، جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به برگزاری دوره اسکرام در استان، اظهار کرد: اسکرام ماهیت مدیریتی بسیار قدرتمندی دارد که هر نفر از تیم خود یک مدیر محسوب شده و  اسکرام ماهیتی تکرار شونده دارد و فرایند تولید محصول را بر مبنای اولویتها در نظر می گیرد.

وی با اشاره به مزایای اسکرام اظهار کرد: ارتباط مداوم اعضا تیم با یکدیگر، انطباق آسان با تغییرات، افزایش مسئولیت پذیری تیم،شفافیت و دید بیشتر پروژها از جمله مزایای اسکرام است که با برگزاری این دوره در استان تلاش می شود با تیم سازی کسب و کار در استان افزایش یابد .

بر اساس این گزارش، با انعقاد تفاهم نامه طرح کارگزاری توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی، دوره های آموزشی از سوی پژوهشکده فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی به عنوان مجری طرح و ادارات کل ICT استانی به عنوان ناظر اجرای طرح با موافقت سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می شود .

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۶
تعداد بازدید : ۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید