اخبار

ارائه خدمات به مردم کردستان توسط 230 دفتر پیشخوان خدمات دولت

ارائه خدمات به مردم کردستان توسط 230 دفتر پیشخوان خدمات دولت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، از افزایش 15 درصدی تعداد دفاتر پیشخوان شهری و ارائه خدمات الکترونیکی توسط 230 دفتر پیشخوان خدمات دولت به مردم این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، فردین سعیدی، مدیرکل ارتباطات این استان با ذکر این مطلب گفت: با توجه به صدور مجوز تأسیس دفاتر پیشخوان خدمات دولت شهری و روستایی، توسط کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در سال جاری در استان کردستان، تاکنون تعداد 144 درخواست به دبیرخانه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت واصل و مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی با اشاره به آمار این درخواست ها توسط دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان، افزود: 81 درخواست تمدید پروانه، 28 درخواست پروانه جدید شهری، 18 درخواست پروانه جدید روستایی، 11 درخواست انتقال مجوز و شش درخواست تغییر مکان از فروردین ماه سالجاری، توسط کارگروه استانی طی پنج جلسه کاری مطرح و مورد تایید قرار گرفته است. سعیدی خاطر نشان کرد: با افزایش 15 درصدی پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت در شهر و روستا، می توان گام بلندی در راستای اهداف توسعه ارائه خدمات دولت به مردم شریف استان برداشت.

بر اساس این گزارش با راه اندازی سامانه رتبه بندی دفاتر پیشخوان خدمات دولت در ماههای آینده ف توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دستگاههای اجرایی خدمات رسان بر اساس امتیاز بندی دفاتر مورد نظر و در یک فضای رقابتی خدمات را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت واگذار می کند تا منجر به بهبود ارائه خدمات به مردم توسط دفاتر پیشخوان شود.

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۲
تعداد بازدید : ۹۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید