اخبار

وزیر ارتباطات خبر داد؛

آغاز یک اقدام بزرگ در مسیر پیشرفت علمی ایران

آغاز یک اقدام بزرگ در مسیر پیشرفت علمی ایران
وزیر ارتباطات از انجام کاری بزرگ در مسیر پیشرفت علمی ایران با یاد شهدای «پرواز بی‌بازگشت» و با همکاری وزیر علوم و روسای دانشگاه های شریف، تهران و امیرکبیر خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود، نوشت: با رئیس جمهور صحبت کردم و با نظر مساعد ایشان، امروز عصر با وزیر علوم و روسای دانشگاه های شریف، تهران و امیرکبیر جلسه‌ مهمی داریم، تا با یاری همه‌ نخبگان این دانشگاهها و به یاد و نام عزیزان «پرواز بی‌بازگشت»، یک کار بزرگ را در مسیر پیشرفت علمی ایران آغاز کنیم.
رسانه جدید
وی با انتشار این عکس از دو تن از شهدای سانحه هوایی هواپیمای اوکراین نوشت: حتما این عکس رو در فضای مجازی دیده‌اید، تصویری از سردار دلها و دو شهید حادثه هواپیمای اوکراینی.
دیشب به نمایندگی از دولت، سری به منزل «محمد صالحه» زدم و به پدر ومادر داغدارش تسلیت گفتم.
وزیر ارتباطات ادامه داد: پدر و مادرش کوهی از استقامت بودند، مادرش می‌گفت: «داغ محمد برایم بسیار سنگین بود، اما خبر شهادت سردار، برایم جانکاه‌تر بود». پدرش هم می‌گفت: «پسرم قبل از نخبه بودن، بااخلاق بود، به داد و مشکلات برادران و خانواده‌اش می‌رسید، همه دوستش داشتند، مسئولین هم باید به داد مردم برسند، تا کسی جرات نگاه چپ کردن به کشور ما را نداشته باشد».
وی ادامه داد: دیدار ما در آن خانه‌ صمیمی، چند ساعتی طول کشید و مادر محمد البته توصیه‌هایی هم به خودم داشت: «پسرم! خوی اشرافی گری نگیری یک وقت، ساده زندگی کن. دوم اینکه محمد دوست داشت توی حوزه‌ی فضای مجازی برای ایران کاری بکند، از دست تو برمی‌آید، این را پیگیری کن».
جهرمی خاطرنشان کرد: در این زمینه با رئیس جمهور صحبت کردم و با نظر مساعد ایشان، امروز عصر با وزیر علوم و روسای دانشگاه شریف، تهران و امیرکبیر جلسه‌ی مهمی داریم، تا با یاری همه‌ی نخبگان این دانشگاهها و به یاد و نام همه‌ی عزیزان «پرواز بی‌بازگشت» یک کار بزرگ را در مسیر پیشرفت علمی ایران آغاز کنیم. بسم‌الله الرحمن الرحیم!
۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۱۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید