اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان:

تمامی مسیرهای اصلی و فرعی استان دارای پوشش ارتباطی است

تمامی مسیرهای اصلی و فرعی استان دارای پوشش ارتباطی است
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان گیلان در شصت و هفتمین جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان، گزارشی از پوشش ارتباطی مسیرهای اصلی و فرعی حادثه خیز استان ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان، فرزاد توکلی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان به اهتمام این اداره کل در ایجاد پوشش مناسب تلفن همراه در تمامی مسیرهای اصلی و فرعی استان توسط اپراتورهای تلفن همراه، شرکت‌های فعال در حوزه ICT استان اشاره کرد و گفت: تاکنون از 97 مسیر اصلی و فرعی حادثه خیز مورد نظر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای 93 مسیر دارای وضعیت ارتباطی مناسبی هستند.

وی افزود: چهار مسیر (لولمان به فومن – رودبار به منجیل قبل از تونل – پونل به خلخال – امام زاده ابراهیم) در طرح توسعه وزارت ارتباطات، اپراتورها و سازمان تنظیم مقررات بوده که به ترتیب مسیر رودبار به منجیل با برقراری رومینیگ بین اپراتوری، مشکل آنتن دهی مسیر برطرف شده است.

توکلی اظهار کرد: مسیر پونل به خلخال در طرح توسعه ارتباطی مسیرهای استان به عنوان مسیر تعهدی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار گرفته که از طریق پیشنهاد به اپراتورها در آینده نزدیک برطرف می شود و مسیر امام زاده ابراهیم نیز در طرح توسعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه های توسعه توسط اپراتور دوم و همچنین در فاز سوم پروژه تار (توسعه ارتباطات روستایی) قرار گرفته است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان ادامه داد: با توجه به شروع فصل سرما و نیاز به پایش لحظه ای مسیرهای اصلی و فرعی در استان، تعداد 20 راهدارخانه استان نیز مورد ارزیابی پوشش ارتباطی قرار گرفته و در صورت وجود نقاط فاقد ارتباط، راهکار لازم برای برقراری ارتباط اتخاذ می شود.

۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۵۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید