اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم:

سیگنالهای دکلهای مخابراتی بر سلامت انسان تاثیر منفی ندارد

سیگنالهای دکلهای مخابراتی بر سلامت انسان تاثیر منفی ندارد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم در گروه کاری سلامت و امنیت غذایی استانداری قم از عدم تاثیر منفی سیگنالهای آنتن های bts به سلامت انسان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، سیدرضا موسوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه گروه کاری سلامت و امنیت غذایی استانداری که به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، با اشاره به موضوع سیگنالهای دکلهای مخابراتی گفت: طبق پایش های به عمل آمده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سیگنالهای دکلهای مخابراتی در سطح استان قم کمتر از حد استاندارد سازمان انرژِی اتمی است.
وی افزود: متاسفانه مردم به دلیل عدم آگاهی معتقدند هرچه به آنتن ها نزدیکتر باشند بیشتر آسیب خواهند دید که این موضوع درست نیست و از نظر علمی نیز ثابت نشده است، حال آنکه حتی به دلیل نوع تابش امکان پذیر نیست.

در ادامه جلسه سید حسن سید موسوی مشاور مدیرعامل همراه اول با ارائه گزارش علمی با ارائه آخرین دستاوردها در این خصوص بر عدم تاثیر منفی سیگنالها و پرتوهای سایت بر سلامت انسان تاکید کرد و گفت: این موضوع در هرم نظارت از سوی سازمان تنظیم مقررات و سازمان انرژِی اتمی به صورت مستمر و دوره ای پایش و ارزیابی می شود. 


۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۵۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید