اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر خبر داد:

نصب 46 آنتن تلفن همراه در دشتی و تنگستان

نصب 46 آنتن تلفن همراه در دشتی و تنگستان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با بیان اینکه دسترسی ارزان مردم به شبکه ملی اطلاعات می‌‏تواند خلاقیت، ابتکار و اشتغال‌زایی را تقویت کند و بهره‏‌ وری را بهبود ببخشد، گفت: این بخشی از تصویری است که ما از آینده ارتباطی استان بوشهر ساخته‌ایم و امروز به خلق ارزشی پایدار برای خدمات‌رسانی ارتباطی بیشتر می‌اندیشیم و برای دستیابی به این هدف تسریع توسعه ارتباطی استان را سرلوحه کار قرار داده ایم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار با سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاش های اداره کل ارتباطات استان بوشهر به عنوان یک سازمان مهم و زیرساختی در بخش خدمات رسانی گفت: در بخش ارتباطی ظرفیت های بسیار بالایی برای ارائه خدمات وجود دارد که این اداره کل  با بهره برداری بهینه از این قابلیت ها عرصه خدمت رسانی را متحول و متنوع کرده است.

سملیان با بیان اینکه دسترسی ارزان برای عموم مردم به شبکه ملی اطلاعات می‌‏تواند خلاقیت، ابتکار و اشتغال‌زایی را تقویت کند و بهره‏‌وری را بهبود ببخشد، گفت: این بخشی از تصویری است که ما از آینده ارتباطی استان بوشهر ساخته‌ایم و امروز به خلق ارزشی پایدار برای خدمات‌رسانی ارتباطی بیشتر می‌اندیشیم و در راستای دستیابی به این هدف تسریع توسعه ارتباطی استان را سرلوحه کار قرار داده ایم.

وی افزود: با توجه به توسعه روزافزون ارتباطات و الزام ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات، اجرای پروژه های ارتباطی در مناطق روستایی استان با جدیت پیگیری شده و موضوع نظارت بر اجرای مطلوب پروژه ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین منظور کنترل اجرای پروژه ها، وضعیت پیشرفت و مشکلات بصورت منظم بررسی شود.

سملیان اظهار کرد: پوشش ارتباطی در ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال، افزایش سطح رفاه زندگی و حتی رشد و ترقی جامعه مدنی موثر است. ما امیدواریم با افزایش مناطق تحت پوشش ارتباطی در استان، این فرصت به‌ صورت یکسان برای همه استان فراهم شود و از همین رو با راه‌اندازی زیرساخت‌ها و شبکه‌های ارتباطی در جاده ها و شهرهای مختلف استان در تلاش برای پوشش ارتباطی کامل هستیم.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: نصب و راه اندازی 46 آنتن bts اپراتورهای همراه با اعتباری بالغ بر69 میلیارد تومان و ارتقا برخی سایت های اینترنت تلفن همراه از 2G به 3G و 4G  با پیگیری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی انجام شده است.

در ادامه این جلسه شهریاری با اشاره به توسعه پوشش ارتباطات در استان گفت: با نصب و راه اندازی این آنتن اپراتورهای همراه در شهرستان های دشتی و تنگستان مشکلات ارتباطی در این استان ها تا حد زیادی از بین رفته است.

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۲۹۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید