اخبار

معاون مالی، اداری، پشتیبانی موسسه پیام اعلام کرد:

رشد 14 درصدی قراردادهای فرهنگی، ورزشی و رفاهی

رشد 14 درصدی قراردادهای فرهنگی، ورزشی و رفاهی
معاونت مالی، اداری، پشتیبانی موسسه پیام، گفت: انعقاد قرارداد های فرهنگی، ورزشی و رفاهی رشد 14 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی پیام، پیمان فکری، معاونت مالی، اداری، پشتیبانی و رییس کمیته قراردادهای موسسه پیام درباره قرارداد ها این موسسه با بخش های مختلف، گفت: شرکت ها و مجموعه های طرف قرارد با موسسه پیام به دو بخش خدمات دهنده و خدمات گیرنده تقسیم بندی می شوند و در حال حاضر 72 شرکت و سازمان، خدمات فرهنگی، ورزشی و رفاهی خود را از طریق موسسه پیام تأمین می کنند که نسبت به سال قبل حدود 20 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به اهمیت رضایت اعضا از خدمات ارائه شده، افزود: این موسسه برای تامین رضایت اعضا و ارائه خدمات مطلوب در سه بخش فرهنگی، ورزشی و رفاهی اقدام به عقد قرارداد با مجموعه های مختلف در سراسر کشور می کند که حدود 80 مجموعه در تهران و حومه و 100 مجموعه در دیگر شهرهای کشور مانند مشهد، مازندران، گیلان، سمنان، بندرعباس و اهواز در حال خدمات رسانی به اعضا هستند، البته حدود 20 مجموعه فرهنگی نیز در تهران و کرج خدماتی مانند کلاس های زبان، کنکور و موسیقی را ارائه می دهند که نسبت به سال قبل با رشد14 درصدی مواجه بوده است.

فکری محدودیت اختصاص بودجه به خدمات فرهنگی در سایر شهرهای کشور را از دلایل اصلی عدم قرارداد با مجموعه های فرهنگی عنوان کرد و گفت: درخواست سازمان ها و شرکت ها با توجه به بودجه بندی سالانه بیشتر بر خدمات ورزشی متمرکز هستند که همین امر دست ما را برای انعقاد قرارداد با مجموعه های فرهنگی در سایر شهرهای کشور بسته است.

معاون اداری مالی موسسه پیام، کیفیت خدمات، نحوه رفتار با مشتریان و در دسترس بودن مجموعه ها را از معیار های اصلی عقد قرارداد با مجموعه ها اعلام کرد و گفت: مشتری مداری، حفظ و جلب رضایت اعضا از جمله اهداف موسسه است که در همین راستا و با توجه به شرایط موجود اقتصادی کشور سعی کرده ایم خدمات شایسته‌ای نسبت به هزینه انجام شده و پراکندگی مجموعه ها در سراسر کشور ارائه دهیم.

وی درباره دلایل لغو قرارداد با مجموعه های طرف قرار داد موسسه پیام نیز افزود: دلایل مختلفی برای لغو قرارداد با یک مجموعه وجود دارد که بازرس های موسسه بعد از انعقاد قرارداد بصورت مداوم عملکرد مجموعه  ها را مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده رفتار خارج از ضابطه، گزارش را به کمیته قرارداد ها ابلاغ کرده و با نظر این کمیته لغو قرارداد یا برخورد ضابطه مند صورت می گیرد.

فکری تصریح کرد: از دیگر دلایل لغو قرارداد با مجموعه ها عمل نکردن به تعهدات مفاد قرارداد  و همچنین عوامل مختلفی مانند افزایش مبلغ قرارداد، نارضایتی اعضا، اتمام زمان قرارداد، تخلف مجموعه نیز وجود دارد.

پیمان فکری نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات اعضا را در این زمینه بسیار مفید و راهگشا عنوان کردو گفت: واحد پذیرش و روابط عمومی موسسه پیام، درگاه های اصلی ما با اعضای موسسه هستند که نظرات و پیشنهادات اعضا را دریافت می کنند.

۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۵۱۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید