اخبار

برگزاری Golnext 2019 در گرگان

برگزاری Golnext 2019 در گرگان
نهمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، ماشین های فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه های دیجیتال، بانکداری الکترونیک، بیمه و تراکنش با عنوان Golnext 2019 در گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ نهمین نمایشگاه تخصصی Golnext 2019 با حضور بیش از 70 شرکت خصوصی، استارتاپی و دولتی از استان های مختلف از جمله خراسان شمالی، تهران، خراسان رضوی، همدان و گلستان از پنجشنبه 30 آبان ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان گلستان برگزار شد.
محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در توضیح برگزاری این نمایشگاه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد فرصتی برای فعالان حوزه ICT جهت نمایش دستاوردهای خود است که در چهار روز و از تاریخ 30 آبان ماه شروع به کار کرد و سوم آذر به کار خود پایان می دهد.
وی افزود: حوزه فعالیت این شرکت ها در زمینه فناوری اطلاعات، مخابرات، آی تی، دولت الکترونیک، سیستم های امنیتی و حفاظتی، خدمات ارتباطات ثابت، اپراتورهای تلفن همراه، بانک، بیمه، بورس، برنامه نویسی و طراحی وب و ثبت دامنه، بسته های آموزشی، امور سینمایی، انیمیشن و گرافیک، نرم افزار، برق و الکترونیک، برنامه ها و تلفن هوشمند فعالیت دارند.
نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان در خصوص هدف برگزاری نمایشگاه نیز اظهار کرد: نمایشگاه GOLNEXT 2019 با شعار «گلستان سرزمین هوشمند» کار خود را آغاز کرد و امید می رود این شعار نوید دهنده  روزهای خوب برای حوزه ICT و اقتصاد دیجیتال باشد.
۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۳۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید