اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان:

باید فناوری اطلاعات و ارتباطات را به مشکلات کلیدی کشور گره بزنیم

باید فناوری اطلاعات و ارتباطات را به مشکلات کلیدی کشور گره بزنیم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان با اشاره به اینکه راه حل مشکلات کشور توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات است، گفت: باید فناوری اطلاعات و ارتباطات را به مشکلات کلیدی کشور گره بزنیم و از این طریق جایگاه کاربرد ارتباطات و فناوری اطلاعات را ارتقا دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، فرزاد توکلی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در دیدار با سید محسن حسینی مدیرکل آبفای گیلان افزود: شرکت آب و فاضلاب، با توجه به گستردگی سطح خدمات  از مهم ترین بخش های خدماتی است که فناوری اطلاعات می تواند نقش مهمی در این خصوص ایفا کند و مطمئناً مدیران این حوزه از زیرساخت ها و سرویس های فراهم شده در بخش ICT  برای برنامه ریزی و کنترل این خدمات استفاده می کنند.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان گیلان یکی از دستگاه های اجرایی موفق در بهره گیری از این فناوری بوده و ارائه خدمات الکترونیکی متنوع به شهروندان در کنار سامانه خدمات غیرحضوری 122 در درگاه خدمات این شرکت گویای این مطلب است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن امیدواری از چشم انداز روشن پیش روی ارتقا صنعت با فناوری اطلاعات اظهار کرد: باید فناوری اطلاعات و ارتباطات را به مشکلات کلیدی کشور گره بزنیم و از این طریق جایگاه کاربرد ICT را نیز ارتقا دهیم.

در ادامه با توجه به زیرساخت مرکز داده ایجاد شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، موضوع استفاده از این زیرساخت با رعایت تمام موارد فنی و امنیتی در ایجاد آن، توسط دستگاه های اجرایی استان بررسی و بازدیدی از تجهیزات و گزارشی از فرآیند  پشتیبانی به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته ارائه شد.

 

۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۴۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید