اخبار

زیرساختهای ارتباطی استان ایلام برای مواجه با شرایط بحرانی بررسی می شود

زیرساختهای ارتباطی استان ایلام برای مواجه با شرایط بحرانی بررسی می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام در جلسه شورای اداری استان گفت: از دست دادن زیرساختهای ارتباطی در شرایط بحرانی با توجه به تجربه سالیان گذشته مشکلات زیادی برای استان به همراه دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام، جلسه شورای اداری حوزه ارتباطات استان به موضوع بررسی آخرین وضعیت حوزه ارتباطی استان، پروژه های در دست اقدام و مواجهه با شرایط بحرانی در اداره کل ارتباطات برگزار شد.

عباس بیرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با تاکید بر بررسی نقاط ضعف و مثبت چگونگی پوشش ارتباط در شرایط بحرانی گفت: تست ارتباطات خوب با کیفیت مطلوب و نیز برگزاری مانورها کمک شایانی به مدیریت بحران بمنظور کاهش صدمات و تلفات در زمان حادثه خواهد کرد که در این راستا استفاده بهینه از امکانات استان از طریق مشارکت دستگاه‌های ذیربط در جهت شناسایی کمبودها و نقاط ضعف و مثبت می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

وی خواستار تقویت ظرفیت ارتباطی نقاط دوردست و حادثه خیز استان از طریق شرکت‌های ارتباطی شد و افزود: اطلاع رسانی نادرست در هر حادثه موجب افزایش نگرانی مردم و به تبع آن افزایش حجم ترافیک ارتباطی خواهد شد که در این زمینه بایستی تدابیر لازم نیز اتخاذ گردد.

بیرامی به بهسازی مسیرهای ارتباطی استان بعد از سیل سال جاری اشاره و گفت: با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات ضمن ایمن سازی مسیرهای آسیب دیده از سیل ،مسیرهای ارتباطی جدید برای جایگزینی در موجه با شرایط بحرانی در نظر گرفته شده است.

در این جلسه مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت و مخابرات و پست بانک از تامین دیزل ژنراتور، بهسازی مسیرها و تامبن تجهیزات مورد نیاز و  سوخت ایستگاهها خبر دادند.

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۳۰
تعداد بازدید : ۳۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید