اخبار

مدیر کل ارتباطات فارس انجام داد،

پیگیری رفع مشکلات احداث سایت ارتباطی روستاهای ممسنی

پیگیری رفع مشکلات احداث سایت ارتباطی روستاهای ممسنی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با همراهی بخشدار دشمن زیاری از محل احداث سایت ارتباطی در روستاهای توکل آباد و سر رود از توابع بخش دشمن زیاری شهرستان ممسنی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس پس از بازدید از محل احداث سایت توکل آباد گفت: شیب تند جاده مانعی برای انتقال تجهیزات اپراتور بود که برای رفع این مشکل پس از بررسی مسیرهای منتهی به سایت، مسیر جایگزین برای دسترسی به سایت روستای توکل آباد انتخاب شد.

وی با بیان اینکه این پروژه از محل منابع طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین اعتبار شده و توسط اپراتور اول اجرا می شود، گفت: با احداث این سایت بیش از یکصد خانوار روستای توکل آباد و روستاهای همجوار تحت پوشش خدمات ارتباطی قرار می گیرند.

سهرابی در حاشیه این بازدید با اهالی روستای چمریز که در مسیر جاده دسترسی سایت توکل آباد قرار دارد نیز به صورت رو در رو ملاقات کرد و با اطلاع از مشکلات ارتباطی این نقاط، دستور پیگیری جهت رفع مشکلات را صادر کرد.

روستای سر رود دیگر روستای بخش دشمن زیاری بود که مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در سفر به شهرستان ممسنی و بخش دشمن زیاری به بازدید از آن پرداخت و از نزدیک محل احداث سایت این روستا را بررسی کرد.

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸
تعداد بازدید : ۳۲۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید