اخبار

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد:

اضافه شدن ده روز به مدت اعتبار تمام مشترکین اینترنت / انتقال میزان مصرف ماهانه باقی مانده مشترکین به ماه بعد

اضافه شدن ده روز به مدت اعتبار تمام مشترکین اینترنت / انتقال میزان مصرف ماهانه باقی مانده مشترکین به ماه بعد
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: ده روز به مدت اعتبار تمام مشترکین اضافه کردیم و مانده اعتبار مشترکین به آذرماه منتقل می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید مجید صدری، در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما، درباره برنامه‌های شرکت مخابرات برای جلوگیری از متضرر شدن مشترکین اینترنت به واسطه قطعی اینترنت طی روز‌های گذشته افزود: در چند روز گذشته اختلال‌هایی در حوزه اینترنت به وجود آمد ومشترکین ما متضرر شدند.
وی گفت: برای اینکه بخشی از این ضرر را جبران کنیم چند کار انجام دادیم، یکی بحث مانده اف. یو. پی (FUP) (میزان مصرف ماهانه) مشترکین بود که هر ماه هرچه قدر از بسته‌های خود استفاده نمی‌کردند، باقیمانده این بسته‌ها صفر می‌شد، ما به خاطر اینکه مشترکین متضرر نشوند، مانده اف یو پی (FUP) ماه قبل را به ماه جاری انتقال دادیم تا مشترکین بتوانند در این ماه مانده بسته اینترنت خود را استفاده کنند.
وی گفت: یک اقدام دیگر این است که ده روز به مدت اعتبار تمام مشترکین اضافه کردیم که بتوانند از بسته‌های خود استفاده کنند یعنی ده روز به مدت اعتبار قرار داد تمام مشترکین اضافه شده است.
صدری اضافه کرد: امیدواریم مشترکین از کیفیت خدمات ما راضی باشند.
۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۱
تعداد بازدید : ۹۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید