اخبار

ثبت نام حدود 2 هزار نفر از فرزندان کارکنان حوزه ارتباطات در موسسه پیام

ثبت نام حدود 2 هزار نفر از فرزندان کارکنان حوزه ارتباطات در موسسه پیام
حمید عباسی، مدیرعامل مدیره موسسه پیام به همراه مدیران این مجموعه در بازدیدی از کلاس های آموزشی فصل تابستان، روند آموزش های مربیان را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به نقل از روابط عمومی موسسه پیام، حمید عباسی مدیر عامل موسسه پیام در بازدید از برگزاری کلاس های تابستانی و نحوه عملکرد مربیان، گفت: امسال نیز مانند هرسال کلاس های آموزشی فصل تابستان با استقبال خوبی از طرف کارکنان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه رو به رو شد و حدود 1100 نفر از فرزندان پسر و 800 نفر از فرزندان دختر در این کلاس ها ثبت نام کرده و تحت آموزش هستند که رشته فوتبال با 272 ثبت نام کننده بیشترین میزان استقبال را به خود اختصاص داده است.

وی افتتاح آکادمی فوتبال پرسپولیس با مربیان  برجسته و مجرب را از جمله اقدامات انجام شده برای حرفه ای تر شدن و جلب رضایت علاقه مندان به این ورزش پرطرفدار همزمان با کلاس های تابستانی عنوان کرد.

عباسی برگزاری کلاس های فرهنگی و کارگاه آموزشی برای مادران را از دیگر ویژگی های کلاس های تابستان امسال عنوان کرد و گفت: موضوع خانواده و ایجاد محیط امن و آرام یکی از دغدغه های همیشگی موسسه پیام است که به همین منظور با همکاری مرکز برنا اندیشان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی "سبک زندگی" کرده تا مادران بتوانند از زمان خالی ما بین کلاس ها به بهترین شکل استفاده کنند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام، بهره‌گیری ورزش آموزان از بیمه ورزشی را از دیگر الزامات ثبت نام در این دوره های آموزشی بیان کرده و گفت: به جهت پیشگیری از خسارات و صدمات امسال ارائه بیمه نامه ورزشی در زمان ثبت نام یکی از وجوه تمایز این دوره از کلاس های اوقات فراغت است.

یر اساس همین گزارش، کلاس های تابستانی امسال در 15 رشته برای پسران و 16 رشته برای دختران از ابتدای تیر ماه آغاز و تا نیمه اول شهریور ادامه دارد.

۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : ۵۸۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید