اخبار

مدیرعامل‌ پست‌ بانک‌ ایران:

متناسب با ماموریت‌های جدید بانک، محصولات جدید خلق می‌کنیم

متناسب با ماموریت‌های جدید بانک، محصولات جدید خلق می‌کنیم
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران، گفت: باید به دنبال خلق محصولات جدید متناسب با مأموریت‌ها و مسوولیت‌های قانونی بانک باشیم تا بتوانیم علاوه بر اجرای مسوولیت‌ها، مشتری و منابع جدیدی نیز جذب کنیم.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران درجلسه بررسی عملکرد حوزه اعتباری‌ و وصول مطالبات بانک با اشاره به لزوم تقویت عوامل موثر برکاهش نرخ تجهیز منابع، گفت: باید برنامه‌های مناسبی برای حوزه اعتباری در دو بخش مولد و غیرمولد و همچنین وصول مطالبات تهیه و عملیاتی شود تا بتوانیم در امر اشتغال‌زایی و رونق تولید کشور بیش‌ از پیش اثرگذار باشیم.
شیری آموزش مستمر کارکنان را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: هزینه‌‌کردن در این زمینه نوعی سرمایه‌گذاری است، درواقع همه واحدها باید نیازهای آموزشی تخصصی و کاربردی خودشان را در راستای سند تحول بانک احصا کرده و با همکاری حوزه آموزش نسبت به اجرای آن اقدام کنند.
مدیرعامل پست‌ بانک‌ ایران در ادامه ضمن تأکید بر رفع مشکل کمبود نیروی انسانی واحدهای اجرایی، گفت: باید روند اخذ مجوزهای لازم برای جذب نیرو هرچه سریعتر انجام شود تا واحدهای اجرایی به‌خوبی تقویت ‌شوند.
وی حوزه‌ اعتباری بانک را محوری و حیاتی دانست و افزود: باید با نظارت و کنترل بیشتر، برنامه تخصیصی را درراستای مأموریت‌های محوری بانک هدایت کنیم.
شیری تاکید کرد: خدمت قرض‌الحسنه، ابزار مهمی برای تجهیز منابع بانک و کمک به نیازمندان به ویژه جوانان است و باید با برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌ شده از این ابزار استفاده کرده و علاوه بر رفع احتیاجات ضروری هموطنان به ترویج فرهنگ ازدواج در جامعه نیز کمک کنیم.
وی خدمات ضمانت‌نامه را نیز ابزار مناسبی برای درآمدزایی، جذب‌ منابع و جذب مشتری دانست و افزود: شناسایی مشتریان خوشه‌ای، ابزار مناسبی است که از طریق این روش هرمشتری چندین مشتری را با خود به بانک می‌آورد و همه شعب باید از این ابزار به خوبی استفاده کنند.
شیری درپایان تصریح کرد: گزارش‌ عملکرد بانک در تمامی حوزه‌ها باید کارشناسی شده، دقیق، کاربردی و به صورت دوره‌ای و مقایسه‌ای تهیه و ارایه شود و درواقع گزارش‌های تهیه شده به ویژه در حوزه اعتباری، سند بانک است و باید قابل تجزیه‌، تحلیل و دفاع باشد.
۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۴۲۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید