اخبار

المپیاد جام ارتباطات ویژه بانوان از فردا آغاز می شود

المپیاد جام ارتباطات ویژه بانوان از فردا آغاز می شود
المپیاد ورزشی ارتباطات از چهارشنبه 22 خردادماه با برگزاری مسابقات بانوان آغاز می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید عباسی عضو هیأت مدیره پیام  اظهار کرد: موسسه پیام هر ساله برای گرامی داشت هفته ارتباطات و با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ورزش و سلامت بین کارمندان این دوره از مسابقات را برگزار می کند.

وی افزود: حدود 100 ورزشکار از وزارت ارتباطات، شرکت پست، پست بانک، سازمان فناوری اطلاعات، شرکت زیرساخت، سازمان فضایی، شرکت ارتباطات سیار، مرکز تحقیقات و موسسه پیام در پنجمین دوره از المپیاد بانوان حضور دارند و با یکدیگر رقابت می کنند.

مدیرعامل موسسه پیام درباره جزییات برگزاری این دوره از مسابقات اظهار کرد: این دوره از المپیاد ورزشی در شهر اردبیل با مسابقات بانوان در رشته های آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، شطرنج و دارت از 21 خرداد ب آغاز می شود و تا 24 خرداد ادامه دارد.

عباسی از برگزاری ششمین دوره المپیاد آقایان از تاریخ 9 تیرماه خبر داد و تصریح کرد: ورزشکاران مرد نیز در رشته های فوتسال، پینگ پنگ و شطرنج تا 13 تیر ماه با یکدیگر به رقابت می پردازند.

بر اساس این گزارش اختتامیه این دوره از مسابقات روز پنج شنبه 23 خرداد، با حضور ورزشکاران و اهدای جوایز به مقام آوران این دوره از المپیاد برگزار می شود.

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹
تعداد بازدید : ۴۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید