اخبار

مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام در دیدار با شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات:

جوانان بازوان توانمند دستگاه های اجرایی هستند/ پیام تنها منطقه ویژه اقتصادی است که با رویکرد حوزه ICT مشغول فعالیت است

جوانان بازوان توانمند دستگاه های اجرایی هستند/ پیام تنها منطقه ویژه اقتصادی است که با رویکرد حوزه ICT مشغول فعالیت است
شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توجه به استفاده از توان جوانان برای پیشبرد اهداف و چشم انداز مجموعه پیام، رفع موانع و مشکلات کسب و کارهای نوپا  برای استقرار در منطقه ویژه اقتصادی پیام، حمایت مادی و معنوی از استارت آپ ها و ایجاد ساز و کار مناسب برای استفاده از ایده های نوآورانه و خلاقانه جوانان جهت ایجاد کسب و کارهای حوزه ict وIt از جمله مهم‌ترین مسائلی بود که اعضای شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز با نادر ثناگو مطلق مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام در میان گذاشتند.

در ابتدای این نشست ثناگو مطلق با اشاره به جایگاه ویژه جوانان در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: جوانان بازوان توانمند دستگاه های اجرایی هستند و نظرات آنان در بهبود رویه ها، تاثیر مطلوبی دارد و برگزاری اینگونه جلسات موجب تصمیم گیری هایی از جنس دغدغه جوانان می شود.

وی ایجاد گروه دستیاران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به منزله ایجاد پل ارتباطی جوانان با بدنه مدیریتی برشمرد و افزود : ظرفیت دستیاران جوان وزارت ارتباطات رها از چارچوب ها و قید و بند اداری می تواند اثر بخشی مطلوبی را ایفا کند.

ثناگو مطلق با اشاره به اینکه شما جوانان قطعا در آینده ای نزدیک جایگاهی اثر گذار در چرخه تولید و اقتصاد کشور خواهید داشت، گفت: باید دید آرمان گرایی شما از این نقطه شکل بگیرد تا در آینده منشا تحول خاص باشید.

مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با  استقبال از سرمایه گذاران حوزه ICT  برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود : پیام تنها منطقه ویژه اقتصادی است که با رویکرد حوزه ICT مشغول فعالیت است که مورد استقبال سرمایه گذاران این بخش قرار گرفته است.

وی افزود : سال گذشته 62 شرکت که در حوزه ICT فعالیت می کنند در مجموعه پیام سرمایه گذاری کرده اند .

ثناگو مطلق با اشاره به نقش موثر منطقه ویژه پیام در اقتصاد و اشتغال استان البرز تصریح کرد: در شش ماهه گذشته هر دو روز یک قرارداد سرمایه گذاری در پیام به امضا رسیده است.

مدیر عامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به به حمایت مجموعه منطقه ویژه اقتصادی پیام از استارت آپ ها و کسب و کار های حوزه ICT گفت : پیام به لحاظ نزدیکی به پایتخت و مزایای بیشمار دیگر می تواند بستری مناسب برای سرمایه گذاری و حضور کسب و کار های نوپا باشد .

در پایان این نشست دستیاران جوان مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از مجموعه های منطقه ویژه اقتصادی مرکز سرطان شناسی پت اسکن، الکترو پاویر نیروگاه تولید برق، گروه تراشه پرداز حافظه فدک تولید کننده حافظه های رایانه و مجموعه فرودگاهی بازدید کردند .

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۳۳
تعداد بازدید : ۵۱۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید