اخبار

با حضور ایران برگزار می شود

نمایشگاه ارتباطات الکترونیک عراق

نمایشگاه ارتباطات الکترونیک عراق
نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات الکترونیک و شبکه های دیداری و شنیداری از تاریخ 23 خرداد ماه جاری در اربیل عراق برگزار می شود و ایران نیز در فضایی به مساحت 5 هزار متر مربع در این نمایشگاه حاضر خواهد شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات الکترونیک و شبکه های دیداری و شنیداری شرکت هایی از کشورهای عراق، ترکیه، چین، کره جنوبی، ژاپن، اردن، آمریکا، تایوان و ایران حضور دارند.

 پیش بینی می شود300 شرکت در نمایشگاه حاضر باشند و حدود20 هزار بازدیدکننده از همه شهرهای عراق از نمایشگاه مذکور بازدید کنند.

 این نمایشگاه از حمایت دولت عراق، دولت مرکزی اقلیم کردستان، وزارت ارتباطات عراق MOL ، کمیسیون ارتباطات و رسانه، وزارت فرهنگ و جوانان برخوردار است.

به دلیل اهمیت این نمایشگاه برای صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات کشور و حضور شرکت های داخلی ایران در نمایشگاه مذکور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور برای شرکت های دانش بنیان و سازمان توسعه تجارت ایران برای همه شرکت کنندگان، بخشی از هزینه ها تامین می شود.

 متقاضیان به منظور هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تائبی با شماره تماس 88115790 یا آدرس الکترونیکی taebi@ito.gov.ir تماس بگیرند.

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه در 23 خرداد ماه جاری در اربیل عراق برگزار می شود و ایران نیز در فضایی به مساحت 5 هزار متر مربع در این نمایشگاه حضور دارد.

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : ۵۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید