اخبار

آغاز نام نویسی کلاس های تابستانی موسسه پیام

آغاز نام نویسی کلاس های تابستانی موسسه پیام
ثبت نام کلاس های آموزش تابستانی ورزشی و فرهنگی موسسه پیام از 18 تا 30 خردادماه انجام می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه با اعلام این خبر اظهار کرد: موسسه پیام هر ساله با هدف تامین اوقات فراغت فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکت های تابعه کلاس های تابستانی را در گروه سنی 7 تا 17 سال برگزار می کند. این کلاس ها در 15 رشته برای پسران و 16 رشته برای دختران از ابتدای تیرماه شروع تا شهریور ادامه دارد .

وی ارائه خدمات توسط مرکز پایش تندرستی و همکاری موسسه پیام با مدرسه فوتبال پرسپولیس را از تفاوت های برنامه آموزشی امسال دانست و افزود: مرکز استعداد سنجی ورزشی و پایش تندرستی با ارائه خدماتی مانند مشاوره های فردی و روانشناسی، مهارت های زندگی با رویکرد هنر درمانی، استعداد سنجی ورزشی و... در کنار برگزاری کلاس های ورزشی همگام با پرورش جسم به تقویت مهارت های فردی می پردازد.

ذاکری در ادامه تصریح کرد: موسسه پیام با مدرسه فوتبال پرسپولیس برای علاقه مندان به رشته فوتبال، همکاری لازم را دارد. افراد علاقه مند به فوتبال می توانند با ثبت نام در این آکادمی، فوتبال را در 25 جلسه به صورت حرفه ای و زیر نظر مربیان مجرب بیاموزند.

معاون ورزشی موسسه پیام، انتخاب مربیان زبده و درجه یک جهت آموزش، را از سیاست های موسسه در برنامه های آموزشی خواند و اظهار کرد: اکثر مربیان انتخاب شده برای آموزش در رشته های مختلف هستند.

وی با اشاره به ارائه خدمات به بهترین نحو و مطلوب ترین صورت ممکن به خانواده بزرگ ارتباطات تصریح کرد: مقدمات لازم برای انجام ثبت نام الکترونیکی برای رفاه حال اعضا صورت گرفته است. با توجه به پیگیری های انجام شده به زودی امکان ثبت نام الکترونیکی نیز برای اعضا فراهم می شود. برای استفاده اعضای موسسه پیام از خدمات،  کلاس های آموزشی با حداقل افزایش ممکن نسبت به سال گذشته تعیین شده و 5 روز ابتدایی شروع ثبت نام به وی اختصاص می یابد.

 ذاکری تصریح کرد: هدف موسسه پیام ایجاد یک محیط امن برای آموزش فرزندان و فراهم کردن آرامش خاطر برای خانواده هاست که استقبال ایشان در ثبت نام این کلاس ها در سال های گذشته نشان داده است تا حد زیادی به این هدف رسیده ایم. در سال گذشته 1880 نفر از فرزندان پسر و دختر در این کلاس ها ثبت نام کردند. امسال نیز با بهسازی و انجام تغییرات اساسی در زیرساخت های ورزشی مانند سالن محمد پارسا، زمین چمن، مجموعه آبی و ... با همه توان و ظرفیت خود آماده ارائه خدمات به اعضای پیام هستیم.

۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۵۱
تعداد بازدید : ۶۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید