اخبار

حضور معاون وزیر کشور و استاندار البرز در فرودگاه پیام

حضور معاون وزیر کشور و استاندار البرز در فرودگاه پیام
مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام به همراه معاون وزیر کشور و استاندار البرز از چند واحد صنعتی و پزشکی مستقر در مجموعه اقتصادی پیام البرز دیدن کردند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نادر ثناگو مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام در حاشیه بازدید از سالن مادیران که مسوولیت ساخت لوازم خانگی را دارد، گفت: این منطقه ویژه اقتصادی ظرفیت های فراوانی دارد که باید مورد توجه مسؤولان کشوری و استانی قرار گیرد.
وی اضافه کرد: فرودگاه پیام با تمام ظرفیت خود آمادگی جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد تا بتواند در راستای بهبود شرایط اقتصادی کشور نیز گام مهمی بردارد.
ثناگو تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت های پیام در حوزه های مختلف کمک خواهد کرد تا البرز به عنوان استان مطرح حوزه اقتصادی در کشور زبانزد شود.
بنابه این گزارش، این بازدید از مرکز سرطان شناسی کشور مستقر در مجموعه اقتصادی و فرودگاهی پیام اولین نیروگاه تولید همزمان برق، حرارت و برودت در کشور مستقر در این مجموعه همراه بود.
 
آمادگی 65 درصدی فرودگاه پیام برای فعالین اقتصادی
بابک دین پرست معاون وزیر کشور نیز در حاشیه این بازدید گفت: امیدوارم از ظرفیت کامل فرودگاه پیام استفاده شود. منطقه ویژه فرودگاه پیام 65 درصد آمادگی فعالیت اقتصادی دارد.
معاون وزیر کشور به ظرفیت های متعدد اقتصادی استان البرز اشاره کرد و افزود: استفاده از همه ظرفیت های قانونی برای حفظ اشتغال در دستور کار قرار گیرد همچنین باید از ظرفیت های متعدد البرز استفاده کنیم.
این مقام مسوول با بیان اینکه دومین سفر خود را به استان البرز داشتم, اضافه کرد: طی این سفر مقرر شد تا پایان خرداد ماه مشکل برق شهرک های استان البرز مرتفع شود.
وی با بیان اینکه تمام تلاش مسؤولان استانی بر این باشد هیچ واحد تولیدی تعطیل نشود، افزود: مشکلات اشتغال بررسی خواهد شد و مواردی که نیازمند پیگیری در سطح کشور است را در وزارتخانه بررسی خواهیم کرد.
دین پرست اشاره کرد: احیای واحدهای تولیدی تملک شده که به هر دلیلی تعطیل شدند در دستور کار قرار گیرد.
به گفته معاون وزیر کشور، البرز در حوزه اشتغال برتر کشور است و باید از ظرفیت این استان استفاده کنیم.
این مقام مسؤول بیان کرد: آمار ارائه شده مسؤولان استان البرز خوب بود اما باید با طرح و برنامه به هدف خود برسیم.
 
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۰۸
تعداد بازدید : ۴۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید