اخبار

مدیر عامل پست بانک ایران مطرح کرد:

تاکید بر شایسته سالاری در پست بانک/ حرکت به سوی تشکیل بانک تخصصی ICT

تاکید بر شایسته سالاری در پست بانک/ حرکت به سوی تشکیل بانک تخصصی ICT
مدیرعامل پست بانک ایران در نخستین جلسه هیات مدیره پس از همایش مدیران بانک بر لزوم تنظیم برنامه های بانک با انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد و گفت: حمایت های وزیر ارتباطات سرمایه بزرگی برای بانک محسوب می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با اشاره به نظر وزیر ارتباطات درخصوص اصلاح نظام مدیریت پست بانک و نهادینه کردن شایسته سالاری و ارزیابی عملکرد، گفت: مدیران پست بانک باید بر اساس برنامه کار کنند و ارزیابی آنها نیز براساس همان برنامه صورت می گیرد، البته برنامه ها باید اجرایی و با شاخص های کمی قابل اندازه گیری باشد.

وی همچنین به مدیریت امور هماهنگی حوزه مدیریت ابلاغ کرد، تنظیم برنامه های بانک در راستای انتظارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شود.

مدیرعامل پست بانک، با تاکید به اینکه حمایت وزیر ارتباطات سرمایه بزرگی برای بانک است، گفت: مجموعه بانک باید تمام تلاش خود را برای اجرای انتظارات وزیر ارتباطات برای حرکت به سوی بانک تخصصی ICT انجام دهند.

شیری مهمترین وظیفه هیات مدیره و مدیران ارشد بانک را تلاش برای ارتقای جایگاه پست بانک در شبکه بانکی و اقتصاد جامعه برشمرد و به فرصت کوتاه خدمتگزاری اشاره کرد و تصریح کرد: فرصت خدمت همواره هدیه ای است که باید قدر آن را بدانیم و در فرصت محدود اثرات خوبی به جا بگذاریم و این امر با همدلی و همراهی همه مدیران و کارکنان پست بانک محقق می شود.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۴۲
تعداد بازدید : ۷۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید