اخبار

در جلسه ای در باشگاه پیام تعیین شد؛

اردبیل، میزبان المپیاد ورزشی خانواده ارتباطات

اردبیل، میزبان المپیاد ورزشی خانواده ارتباطات
در جلسه مسوولان ورزش سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اردبیل به عنوان محل برگزاری المپیاد ورزشی جام ارتباطات در موسسه پیام تعیین شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جلسه ای با حضور مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام استان اردبیل برای برگزاری المپیاد ورزشی سال 98 خانواده بزرگ ارتباطات انتخاب شد.

بر اساس اعلام ذاکری، این انتخاب با بازدیدهای بعمل آمده از امکانات و زیرساخت های ورزشی و رفاهی در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل و بررسی ظرفیت های موجود در استان های فوق الذکر انجام شده است.

 معاون ورزشی موسسه پیام در خصوص زمان برگزاری و رشته های موجود در این دوره از مسابقات گفت: المپیاد جام ارتباطات هرساله به مناسبت گرامی داشت هفته ارتباطات برگزار می شود که امسال به دلیل تقارن آن با ماه مبارک رمضان، با یک ماه تاخیر در تاریخ 21 تا 24 خرداد ماه در رشته های های آمادگی جسمانی، دارت، پینگ پنگ و شطرنج برای بانوان و 9 تا 13 تیرماه در رشته های فوتسال، پینگ پنگ و شطرنج برای آقایان برگزار می شود.

 ذاکری هدف از برگزاری المپیاد ها و مسابقات ورزشی را ترویج فرهنگ تندرستی در خانواده بزرگ ارتباطات بیان کرد و تصریح کرد: تا کنون با همکاری و تعامل سازنده بین سازمان ها و موسسه پیام توانسته ایم مسابقات و المپیاد های مختلفی با کیفیت مطلوب و مناسب برگزار کنیم.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۶۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید