پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

با هدف یکپارچگی فعالیت های ملکی صورت گرفت؛

طراحی سامانه جامع صنعت ساختمان در استان اردبیل

طراحی سامانه جامع صنعت ساختمان در استان اردبیل

سامانه جامع صنعت ساختمان با هدف یکپارچه‌سازی فعالیت‌های ملکی، در استان اردبیل طراحی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، توسعه شبکه ارتباطات پرسرعت و پایدار، منجر به ایجاد و گسترش راهکارهای فناوری‌اطلاعاتی در حوزه‌های مختلف می‌شود. طراحی سامانه «جامع صنعت ساختمان» در استان اردبیل، همه فعالیت‌های ملکی را تسهیل و یکپارچه‌سازی می‌کند و با ارائه خدمات یکپارچه مرتبط با حوزه ساختمان، انواع واسطه‌گری را حذف و منجر به کاهش هزینه‌ها و دسترسی مستقیم به انواع خدمات می‌شود.
توسعه شهرهای هوشمند یکی از مباحث روز دنیا است که با توسعه روز افزون فناوری‌اطلاعات، صنعت ساختمان را به سمت و سوق دیجیتالی شدن می‌کشد. همچنین با اتوماسیون‌سازی فرایندها، علاوه بر این که کارها سریع و بدون اتلاف وقت انجام می‌شود، شاهد کمترین خطای انسانی نیز هستیم و با کاهش هزینه و آسان‌تر شدن دسترسی عمومی به خدمات، شاخص رضایت و کیفیت زندگی شهروندان نیز ارتقا می‌یابد.
این سامانه که توسط شرکت فناور «همراه ملک آتیه‌سازان» در استان اردبیل طراحی شده است، طیف وسیعی از خدمات صنعت ساختمان را برای عموم مردم فراهم نموده و خدمات خود را در حوزه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره حقوقی، ثبتی و سرمایه‌گذاری املاک، بازاریایی و فروش املاک معطوف کرده است.
(چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید