پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

سرپرست اداره کل ارتباطات استان کردستان مطرح کرد:

آغاز به کار مجموعه فضای اشتراکی کسب و کارهای نوپا در سنندج

آغاز به کار مجموعه فضای اشتراکی کسب و کارهای نوپا در سنندج

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، گفت: فضای کار اشتراکی پارادیس هاب سنندج با وسعت 1600 متر مربع و با ظرفیت 112 صندلی اشتراکی و اختصاصی و با هدف توسعه کسب و کار‌های نوپا در استان کردستان، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، آرام حیدری، سرپرست اداره کل ارتباطات این استان، با حضور در مجموعه بخش خصوصی پارادیس هاب سنندج، یکی از مهم ترین فضای کار اشتراکی برای فعالان بخش خصوص اظهار کرد: این مرکز یکی از بزرگترین مراکز نوآوری غرب کشور محسوب می شود و داشتن فضای کار راحت و ایمن، شرکت در رویدادها و کارگاه های آموزشی و همچنین امکان هم‌افزایی با فعالان حوزه ICT از دیگر امکانات این مجموعه محسوب می‌شود.
وی با اشاره به بررسی شیوه های همکاری و افزایش تعامل این مرکز با فعالان و کسب و کارهای حوزه ICT این استان، افزود: امیدوارم که در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد آغاز به کار و رشد هزاران کسب و کار کوچک و بزرگ در این مجموعه باشیم.
بنابر این گزارش، از خدمات و تجهیزاتی که این شرکت برای فریلنسرها‌ و تیم‌های استارتاپی فراهم کرده است می‌توان به صندلی و اتاق‌های اختصاصی و اشتراکی جهت استقرار نفرات و تیم‌ها، شبکه‌سازی بین نخبگان و مربیان کسب و کار، اتاق‌های جلسه و کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی، کافی‌شاپ و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
(یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۰:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید