پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌کند:

دومین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس»

دومین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس»

وزارت ارتباطات به منظور به تصویر کشیدن توسعه سریع ارتباطات در سراسر کشور دومین دوره مسابقه عکس همه جا در دسترس را برگزار می‌کند.

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، این مرکز قصد دارد به منظور بازنمایی توسعه سریع ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور و دستاوردهای آن دومین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس» را برگزار ‌کند. 
به همین منظور از تمامی هنرمندان حرفه‌ای و آماتور عکاس برای شرکت در این رویداد ملی دعوت می‌شود تا آثار خود را که منطبق با شرایط این مسابقه است به دبیرخانه «همه جا دردسترس» ارسال کنند.
بر همین اساس، توسعه ارتباطات در مناطق شهری، روستایی و جاده‌ها؛ کارآفرینی و مهاجرت معکوس با توسعه ارتباطات روستایی؛ گسترش استفاده از تجهیزات فناورانه برای خدمات بهتر در مناطق روستایی؛ توسعه ارتباطات و فناوری‌ اطلاعات و نقش آن در آموزش مجازی و نقش اینترنت در توسعه گردشگری و بومگردی برخی از موضوعاتی هستند که آثار ارسالی به مسابقه بر اساس آنها بررسی می‌شوند.
همچنین موضوعات دیگری مانند، نقش استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کارآفرین با استفاده از فناوری اطلاعات در کارآفرینی و ارائه خدمات، توسعه فضای مجازی و تاثیر آن بر زندگی شهری، خانواده، کودکان و تجهیزات فناورانه، دولت الکترونیکی و شفاف‌سازی و خرید و فروش الکترونیکی، از عناوین دیگر مورد بررسی در این مسابقه هستند.
بر اساس مقررات اعلام شده توسط دبیرخانه این مسابقه، تمامی هنرمندانی که آثارشان به نمایشگاه و کتاب مسابقه راه پیدا کند گواهی حضور در مسابقه را دریافت می‌کنند و حق استفاده از آثار برای مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات محفوظ است.
همچنین هر عکاس می‌تواند با حداکثر ١۰ اثر به صورت تک عکس یا مجموعه عکس در این مسابقه شرکت کند و آثار برگزیده نیز در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و پس از رونمایی در نمایشگاه در کتابی منتشر می‌شود.
 بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقه همه جا در دسترس، به نفرات اول تا سوم به ترتیب مبلغ ۱۰، ۷ و ۳ میلیون تومان به عنوان جایزه پرداخت می‌شود.
داوری بخش عکس این مسابقه نیز بر عهده سیدمهدی مقیم‌نژاد، عباس کوثری و بهنام صدیقی است.
علاقمندان شرکت در این مسابقه می‌توانند پس از مطالعه قوانین فراخوان آثار خود را از اول اسفند  1400 تا 10 اردیبهشت1401 به نشانی www.ict.gov.ir/fa/photo ارسال کنند.
همچنین نمایشگاه، چاپ کتاب و اختتامیه نیز در خرداد 1401 برگزار می‌شود.
نخستین دوره مسابقه عکس «همه جا در دسترس» در سال 97 برگزار شده است.
علاقمندان شرکت در این مسابقه می‌توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تماس88113953 و 88114315 دبیرخانه مسابقه عکس «همه جا در دسترس» تماس بگیرند.
(یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰) ۱۵:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید