پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

سیموتو؛ استارتاپ بین المللی در زمینه تکنولوژی های شبیه ساز

سیموتو؛ استارتاپ بین المللی در زمینه تکنولوژی های شبیه ساز

شرکت کنترل گستر کهربا با برند ( سیموتو )، شبیه سازهای حرفه ای خود را در حوزه سرگرمی و شبیه ساز آموزشی به کشورهای همسایه صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، شبیه سازهای حرفه ای سیموتو با هدف ارائه در حوزه های آموزشی، تفریحی و توانبخشی طراحی و تولید شده است و از پشتیبانی دانش طراحی و توسعه تیمی از مهندسان خلاق بهرمند است.
این شبیه سازها در 20 مدل مختلف از جمله شبیه سازهای رانندگی، پرواز، موتورسیکلت، اسلحه، کارائوکه، سورتمه، ترن هوایی و تجهیزات پریزما طراحی و تولید شده است.
بر اساس این گزارش، سخت افزار و نرم افزار های این محصولات بیش از 90 درصد بومی سازی شده اند، این محصولات مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا و اغلب کاملاً نوآورانه است و پروسه های ساخت این شرکت با دانشی جدید ساخته شده تا با نوآوری، تنوع و کیفیت بالای محصولات، اکنون با ثبت برند و شرکت در ترکیه رقیب جدی محصولات اروپایی باشد.
ازجمله نوآوری های مهم شرکت سیموتو در بخش تولید نرم افزار، پلتفرم، مکانیزم حرکتی، پروسه ساخت، قالب سازی و عملکرد بسیار دقیق این دستگاه در مقايسه با نمونه های مشابه داخلی و خارجی است.
(سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰) ۰۸:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید