پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

مدیرعامل فضای اشتراکی عقیق خبر داد:

راه اندازی دفتر خارج از کشور و در شهر نجف از سوی فضای اشتراکی عقیق

راه اندازی دفتر خارج از کشور و در شهر نجف از سوی فضای اشتراکی عقیق

مدیرعامل فضای اشتراکی عقیق گفت: اولین دفتر خارج از کشور فضای اشتراکی عقیق در شهر نجف راه‌اندازی شد و استارتاپ‌ها می‌توانند با شبکه سرمایه‌گذاران عقیق در ارتباط باشند تا از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند. شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز با حضور در این فضا از فرصت شناخت تیم‌های مستعد و ارائه خدمات به آن‌ها بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، سید علی حسینیان مدیرعامل فضای اشتراکی عقیق اظهار کرد: استان قم نیاز به مجموعه ای جهت فضای کار اشتراکی در حوزه شتاب دهی، سرمایه گذاری، منتورینگ، شبکه سازی و فریلنسرینگ داشت که خوشبختانه با تأسیس شرکت عقیق این امر محقق شده است.
وی افزود: استارتاپ استودیو عقیق مرکزی است که با تأمین نیروی انسانی و مالی، به طور پیاپی استارتاپ خلق می‌کند و عقیق در تلاش است تا با ایجاد این بستر مناسب و باکیفیت، مسیر رشد استارتاپ‌ها را هموار کند.
حسینیان ادامه داد: یکی از اهداف استارتاپ استودیو عقیق، تولید استارتاپ‌هایی با برند ارزشمند و ارزش سهامی بالا در آینده است. استارتاپ استودیو عقیق به جای تعداد استارتاپ‌ها، کیفیت آن‌ها را در نظر می‌گیرد. به همین خاطر بیشتر استارتاپ استودیو‌ها سالانه بین 2 تا 5 استارتاپ را تولید می‌کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به حمایت چندجانبه‌ استارتاپ استودیو عقیق از استارتاپ‌ها، این مدل منابع زیادی مصرف می‌کند. البته این مدل باعث هم‌افزایی بیشتر استارتاپ‌ها، هم در بخش بازاریابی می شود. استارتاپ‌های، استودیو عقیق با به اشتراک‌گذاری داده‌های خود از بخش‌های مختلف مشتریان، به بهبود بازاریابی یکدیگر کمک می‌کنند و در بخش هزینه‌ها جمع بودن تیم‌ها، دانش و ابزارهای مختلف استارتاپ استودیو عقیق، هزینه‌های عملیاتی را کاهش می‌دهد.(شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰) ۰۸:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید