پرش به محتوای اصلی

جزییات خبر

در راستای پرورش محتوای بومی؛

استارتاپ «مدرسه محتوا» در اصفهان راه‌اندازی شد

استارتاپ «مدرسه محتوا» در اصفهان راه‌اندازی شد

استارتاپ «مدرسه محتوا» با هدف پرورش کارشناسان و تولیدکنندگان محتوا در اصفهان راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، میلاد مرتجی، مدیر استارت آپ «مدرسه محتوا» اظهار کرد: این استارتاپ با هدف تربیت نیروی کارشناس تشکیل شده است تا بتواند قدمی برای بهبود فضای کسب‌وکار بردارد و در آینده به‌ عنوان مرجعی برای آموزش‌ های محتوایی باشد.
وی خاطرنشان کرد: این استارتاپ با توجه به نیازهای تولید محتوای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی تأسیس‌ شده است.
مرتجی افزود: در«مدرسه محتوا» دوره‌های آموزشی مختلفی ویژه دانش‌آموزان، معلمان و دانشجویان برگزار و آموزش‌های تخصصی به افراد ارایه می‌شود.
مدیر استارت آپ «مدرسه محتوا» بیان کرد: چشم انداز ما این است که در آینده به‌ عنوان مرجعی برای آموزش‌ های محتوایی همچون تولید محتوای موبایلی، ویدئو، پادکست، سئو و... باشیم و نیازهای آموزشی و منابع انسانی در زمینه محتوا را در سرتاسر استان اصفهان تامین کنیم.
وی در ادامه گفت: نخستین دوره مدرسه محتوا تحت عنوان "ورود به محتوا" در نیمه دوم آذرماه با 50 ساعت آموزش در موضوع‌های رسانه و ارتباطات تجاری، تولید محتوای موبایلی، عکاسی، ویدئو مارکتینگ، گرافیک، سئو، طنزنویسی، گیمیفیکشن، نگارش خلاق و داستان گویی، اینستاگرام و توییتر، لینکدین، هنرهای تصویری، پادکست، استراتژی محتوا و تنظیم قرارداد آغاز می‌شود.
بر اساس این گزارش، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، یکی از چهار حامی رویداد «ورود به محتوا » است.


(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۰:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید