جزییات خبر

فتاحی خطاب به کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در سالگرد تأسیس شرکت

در میدان فراهم کردن زیر ساخت‌های ارتباطی از زمان شیوع کرونا سربلند بوده‌اید

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت خطاب به کارکنان این شرکت با اشاره به مهیاکردن زیرساخت‌ها جهت تسهیل ارتباطات تأکید کرد: «از شیوع این ویروس منحوس در این میدان سربلند بوده‌اید.»

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حمید فتاحی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت به مناسبت ۱۴ مرداد، سالگرد تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت پیامی صادر کرد.
متن کامل پیام به این شرح است: فرارسیدن ۱۴ مردادماه سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت فرصت مغتنمی است برای قدرشناسی از همه همکاران پرتلاش و خستگی‌ناپذیر شرکت اعم از مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف و نیز از همه‌کسانی که برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی ماندگار و پایدار در کشور تلاش می‌کنند.
شیوع ویروس کرونا از سویی تهدیدها و پیامدهای تلخ و ناگواری به همراه داشته است و از سوی دیگر موجب گرایش چند برابری کاربران به فضای مجازی و خدمات الکترونیکی گردیده است ازاین‌رو مهیا نمودن زیرساخت‌های ارتباطی جهت تسهیل امور اقتصادی، آموزشی، اجتماعی و... مردم شریف کشورمان تلاش دوچندان شما همکاران عزیز را به همراه داشته و با لطف الهی در ۶ ماه گذشته از شیوع این ویروس منحوس در این میدان سربلند بوده‌اید.
در پایان اینجانب با گرامیداشت ۱۴ مرداد سالروز تأسیس شرکت ارتباطات زیرساخت و قدردانی از اقدامات ارزشمند همه همکاران در عرصه توسعه ارتباطات، از خداوند بلندمرتبه برای تمامی عزیزان توفیقات روزافزون آرزو می‌کنم.
 
(سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید