جزییات خبر

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خبر داد:

انعقاد 120 قرارداد سرمایه‌گذاری در فرودگاه پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به انعقاد 120 قرار داد سرمایه گذاری در منطقه ویژه پیام گفت: در تلاش هستیم تا زیرساخت‌های این منطقه با هدف استقرار شرکت‌های تولیدی توسعه یابد و طی دو سال گذشته قراردادهایی در این زمینه نیز ​منعقد شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به همراه  سردار رفیعی فرمانده لشکر عملیاتی 10 حضرت سیدالشهدا(ع) از فرودگاه پیام بازدید کردند.

ثناگومطلق در این بازدید با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در این منطقه با هدف استقرار هر چه بیشتر شرکت های تولیدی بیان کرد: طی 2 سال گذشته بیش از١٢٠ قرارداد سرمایه گذاری در منطقه ویژه منعقد شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر سرمایه گذاری‌ها در حوزه الکترونیک، برق و مخابرات است، افزود: اشتغال مهم ترین هدف مدنظر ما است و به دنبال آن هستیم تا بتوانیم در این بخش فعالیت‌های گسترده‌تری انجام دهیم.

بر اساس این گزارش، سردار رفیعی و ثناگوی مطلق فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و شرکت‌های تولید کننده لوازم خانگی، طراحی و ساخت انواع اتوبوس، آمبولانس و مراکز پزشکی سیار بازدید کردند.

 

(دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید