جزییات خبر

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران؛

پست با رعایت پروتکل های بهداشتی شرایط خوبی دارد

مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در واحدهای مختلف ستادی و اجرایی ضمن بازدید از چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بر لزوم رعایت دقیق این اصول و افزایش مراقبت‌ها در برابر شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با حضور در واحدهای مختلف ستادی و اجرایی این شرکت از نزدیک در جریان چگونگی اجرای پروتکل های بهداشتی در شرکت پست قرار گرفت.

 نعمتی در این بازدید با تاکید به اهمیت رعایت همه جزئیات مراقبت‌های بهداشتی، گفت: خوشبختانه تاکنون با مراقبت‌های خوبی که در کل مجموعه پست انجام شده، شرایط خوبی را پشت سرگذاشتیم، اما نباید در ادامه از ضرورت اجرای پروتکل های بهداشتی غافل شویم و اجازه دهیم سد دفاعی ما در برابر ویروس کرونا بشکند.

وی استفاده از ماسک و دستکش را از الزامات مقابله و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا برشمرد و افزود: در این شرایط  بحرانی هر یک از ما مسوول حفظ سلامت خود، خانواده و دیگر همکاران هستیم و باید بیش از پیش نسبت به این موضوع حساسیت داشته‌ باشیم.

رییس هیات مدیره شرکت ملی پست سلامتی کل مجموعه را وابسته به توجه هر فرد دانست و گفت: توجه هرکس به سلامت خود، وظیفه‌ای‌ است که هر فرد در برابر اطرافیان و همکاران خود دارد.

(یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید