جزییات خبر

برای نخستین بار در بخش دولتی حوزه ICT؛

شرکت ارتباطات زیرساخت برنده تندیس برنزی جایزه مدیریت پروژه شد

با ارزیابی های انجام شده، شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش فاز یک توسعه شبکه IP ملی کشور، تندیس برنزی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران را به دست آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اساس اعلام انجمن مدیریت پروژه ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت برای نخستین بار در بخش دولتی حوزه ICT و در بخش فاز یک توسعه شبکه  IP ملی کشور دارای رتبه شد و تندیس برنز را دریافت کرد.

حمید فتاحی رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم اهدای این جایزه با تاکید به اینکه شرکت ها و  مجموعه هایی مانند شرکت زیرساخت باید در معرض ارزیابی ها و استانداردها قرار بگیرند، گفت: این ارزیابی ها باعث می شود عملکردها مطابق استانداردهای روز دنیا شود و یکی از این موارد که اهمیت بسیاری دارد مدیریت پروژه و تطبیق آن با دانش روز دنیا است.

وی به اقدامات شرکت ارتباطات زیرساخت در حوزه ها بهره وری، کیفیت و اصلاح فرآیندها اشاره کرد و افزود: در این حوزه تاکید داریم که در ارزیابی ها قرار بگیریم چرا که کار کردن با دانش روز دنیا خروجی بسیار متفاوتی دارد.

معاون وزیر ارتباطات، اهمیت این جایزه را به همراه شدن با دانش روز دنیا در مدیریت پروژه عنوان کرد و گفت: در این شرایطی که با محدودیت های مختلفی مانند تحریم ها مواجه هستیم باید از طریق یک الگو پروژه ها را طوری مدیریت کنیم که با کمترین ریسک و هزینه انجام شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت ارتباطی فقط توسعه ارتباطات نیست، افزود: توسعه ارتباطات در شرایطی که این حوزه به تمام ابعاد زندگی تسری پیدا کرده، شامل توسعه تمام زیرساخت های کشور می شود و عقب افتادگی در این حوزه می تواند موجب عقب افتادگی در سایر حوزه های دیگر شود.

بر اساس همین گزارش، در ادامه این جلسه یکی از داوران این جایزه به تشریح روند برگزاری و انتخاب برگزیدگان نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران پرداخت و در پایان نیز تندیس برنزی جایزه ملی مدیریت پروژه ایران در بخش فاز یک توسعه شبکه IP ملی کشور به حمید فتاحی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت اهدا شد.

جایزه مدیریت کیفیت

(یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید