جزییات خبر

با حضور آذری جهرمی در محوطه پردیس وزارت ارتباطات صورت گرفت:

رونمایی از یادمان جشنواره کودکآنلاین

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از یادمان جشنواره کودکآنلاین رونمایی شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، ظهر امروز با حضور در محوطه پردیس وزارت ارتباطات، از سه مجسمه حجمی به‌عنوان یادمان جشنواره کودکآنلاین رونمایی کرد.

سید جمال هادیان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، درباره رونمایی از این یادمان گفت: جشنواره کودک آنلاین یک کار بدیع و خلاقانه بود که به همت مرکز روابط عمومی در سال 97 برگزار شد و هدف آن راه‌اندازی نهضت تولید محتوای مناسب برای کودکان ایرانی در فضای مجازی بود.

وی افزود: به مناسبت برگزاری نخستین دوره از این جشنواره و موفقیت‌های که به دست آمد تصمیم گرفته شد تا نمادسازی انجام گیرد. بر همین اساس سه اثر حجمی هماهنگ، تحت عنوان یادمان کودکآنلاین، در محوطه مقابل معاونت فناوری و نوآوری با استفاده از ظرفیت درخت‌های خشک‌شده توسط مجسمه‌ساز جوام کشور خانم منصوره فیضی طراحی و اجرا و امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری از آن‌ها رونمایی شد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات ادامه داد: امیدواریم این یادمان همیشه یادآور کار بزرگ و رویداد کم‌نظیر کودکآنلاین باشد، رویدادی که تجربه‌های مدیریتی آن در نهضت تولید محتوا برای همه حاضران در این اکوسیستم به کار خواهد آمد.

هادیان در خاتمه گفت: امیدواریم در آینده نزدیک برای سایر رویدادهای مشابه، از ظرفیت دیگر درخت‌های خشک‌ شده پردیس وزارت ارتباطات به‌تدریج برای نمادسازی استفاده شود تا همیشه ماندگار بمانند و یادآور عملکردها و خلاقیت‌های وزارتخانه در دوره اخیر باشند.

 

رسانه جدید

رسانه جدید

رسانه جدید

رسانه جدید

رسانه جدید

رسانه جدید

(یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید