پرش به محتوای اصلی

جزییات خبر

معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد:

ضرورت پیگیری اهداف برنامه ششم توسعه در شرکت ارتباطات زیرساخت

ضرورت پیگیری اهداف برنامه ششم توسعه در شرکت ارتباطات زیرساخت

مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت ارتباطات زیرساخت منتهی به 29 اسفند ماه سال 97 برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت ارتباطات زیرساخت منتهی به 29 سال 97 با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، کار،تعاون و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات صبح امروز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، نرگس طاهری معاون توسعه راهبردی و کسب و کارهای شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارشی از عملکرد و طرح ها ارائه کرد و اعضای مجمع به بحث و بررسی درباره عملکرد طرح های عمرانی پرداختند.

در ادامه این جلسه، سیروس موثقی نایب رییس مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، از تصویب طرح های شرکت در شورای اقتصادی و همچنین شفافیت و نحوه پیشبرد فعالیت ها در مجموعه زیرساخت تقدیر کرد و نسبت به پیگیری تحقق اهداف پیش بینی شده در راستای اهداف برنامه ششم توسعه تاکید کرد.

بر اساس همین گزارش، پس از استماع گزارش حسابرسی توسط نماینده سازمان حسابرسی، اعضای مجمع عمومی صورت های مالی سال 97 طرح های تملک دارایی های شرکت ارتباطات زیرساخت را تصویب کردند.

(یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸) ۱۴:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید